Бізнес розширює вплив на завнішньоекономічну діяльність — УСПП
Бізнес розширює вплив на зовнішньоекономічну діяльність — УСПП

Український союз промисловців і підприємців (УСПП) — намагається поглибити вплив на зовнішньополітичну та економічну активність країни. Про це говориться на сайті УСПП.

За словами Анатолія Кінаха, українська економіка зіштовхується із безпрецедентними викликами. Втрата традиційних ринків через об’єктивні причини, падіння промислового виробництва (за минулий рік майже на 15%), експорту в цілому (більше 30%), кризовий стан внутрішнього ринку та низька платоспроможність населення — ті гострі проблеми, що мають бути вирішені. Спроби зробити це без врахування думки і зусиль громадськості і суспільства не дадуть бажаного результату. Важливо не просто формулювати висновки, а й давати висококваліфіковані пропозиції, разом працювати щодо укріплення наших позицій на зовнішніх ринках, приваблення іноземних інвесторів, посилення зовнішньоекономічної активності усіх ланок — дипломатів, бізнесу, науковців, інноваційно орієнтованих промисловців і підприємців.

Така співпраця може стати дієвим інструментом залучення громадськості до прийняття зовнішньополітичних рішень, кращого розуміння запитів суспільства, зокрема і ділового співтовариства», —наголосив президент УАЗП, Надзвичайний та Повноважний Посол Володимир Хандогій.

Сьогодні в Києві відбулося підписання Договору про співробітництво між УСПП та Українською асоціацією зовнішньої політики. Документ передбачає реалізацію сторонами спільних проектів, здійснення взаємного консультування, обмін актуальною інформацією. Сюди належить організація конференцій, бізнес-зустрічей, розробка програм щодо зовнішньополітичної та зовнішньоекономічної діяльності тощо.

Синергія зусиль неурядового сектору дуже важлива. Українська асоціація зовнішньої політики готова працювати в окреслених напрямках із бізнесом, можемо стати своєрідною «зовнішньополітичною рукою» УСПП, надавати фахові пропозиції, спільно проводити міжнародні заходи», — підкреслив дипломат.

Сторони домовилися підготувати план пріоритетних спільних заходів на 2016 рік, до яких попередньо вже віднесли конференцію із американським всесвітньовідомим Інститутом Кеннана, форум до 25-річчя встановлення дипломатичних відносин із Польщею тощо.

На данний момент у цьому напрямку УСПП реалізує низку ініціатив — разом із литовськими партнерами провів на найвищому рівні Перший двосторонній економічний форум, зустріч із європарламентарями в Брюсселі. Відкриті представництво українського бізнесу в Євросоюзі, Центр підтримки експорту, ведеться співробітництво із Радою експортерів та інвесторів при МЗС України.

Українська асоціація зовнішньої політики працює за напрямками підготовки законопроектів, підтримки ініціатив органів державної влади України з питань зовнішньополітичної діяльності, формування громадської думки щодо неї через засоби масової інформації, здійснення моніторингу, аналітичних розробок з цих питань, проведення тренінгів для працівників дипломатичної служби. У тому числі — через запровадження іменних стипендій для навчання або стажування у провідних українських та закордонних наукових центрах.

AgroPolit.com

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

29 лютого 2016
Бізнес перевірятимуть в Україні не скоро — Ляпіна
Мораторій на перевірки бізнесу можуть продовжити мінімум на рік. Про це сказала голова Державної регуляторної служби Ксенія Ляпіна. "Думаємо, що...
4 лютого 2016
Заплати штраф — і їдь спокійно!
Потрібно перевезти великотоннажні вантажі — заплати штраф. Приблизно таку логіку переслідував уряд, коли заборонив рух автомобілів фактичною...

Вибір редакції

23 вересня 2021
Огляд законопроєкту про організацію водокористувачів та меліорацію
Юрист Kosovan Legal Group Валентин Бичек проаналізував законопроект 5202 про організацію водокористувачів та стимулювання гідротехнічної...
22 вересня 2021
Аграрний комітет Верховної Ради наполягає на збільшенні майже вдвічі держпідтримки сільгоспвиробників у 2022 році
Під час засідання підкомітету з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі комітету Верховної Ради України з питань...
21 вересня 2021
Аграрії отримали з бюджету 1,5 млрд грн дотацій за 2021 рік
Державна підтримка підприємствам АПК за 2021 рік виплачена аграріям в розмірі 1 млрд 551 млн грн із передбачених в бюджеті 4,5 млрд грн. Про це...