Працівники спиртзаводів готуються до мітингу
Адміністрація Президента може очікувати на мітинг від працівників спиртзаводів

На Марилівському спиртзаводі почались акції протесту працівників проти спроби керівництва «Укрспирту» звільнити директора підприємства. Про це повідомляє Багнет.

Людей обурює те, що кожен новий керівник «Укрспирту», а змінюються вони кожних півроку, починає свою роботу зі звільнення досвідчених кадрів, щоб призначити на їхні посади «своїх» людей.

Нині колектив протестує проти спроб звільнити директора підприємства.

За словами працівників, із приходом на завод нинішнього директора виробництво почало стабільно працювати, були побудовані надійні канали збуту продукції. Це дозволило забезпечити завод замовленнями, а людей – роботою.

Як каже голова профспілки Марилівського спиртзаводу Петро Олійник, за спробою звільнення директора стоїть лише одне – бажання призначити на керівні посади на заводі лояльних людей.

Кожен керівник, який приходить у ДП «Укрспирт», хоче поставити на місце керівника заводу свою людину, щоб мати фактично контроль над ним. Дуже багато керівників у нас помінялось, і вони нічого не зробили для покращення роботи заводу. З керівником, якого хочуть поставити на посаду, нічого кращого не буде. Будуть біди та зупинки заводу. Бо в них є схильність до того, щоб ставити на керівні посади лояльних людей. В їхніх інтересах зупинити цей завод, щоб працювати з тими, які більш лояльні до них», – розповідає він.

За його словами, зараз, коли підприємство працює, перевіряючі з нього практично не виходять. У серпні та вересні до 26 днів із місяця працювали з перевірками. На даний момент кожен день по 4—6 осіб постійно є на перевірках. Це змушує сумніватись у тому, що керівництво «Укрспирту» хоче, щоб завод працював якісно.

На даний час тимчасовий виконувач обов’язків керівника працює совісно, і люди до нього звикли. Вони бачать у ньому людяність. Видно, що людина хоче щось зробити для цього заводу. Попередній керівник, який був невгодний керівництву «Укрспирту», був звільнений за статтею. Зараз тривають судові справи, я гадаю, вони скоро закінчаться і його буде поновлено на роботі», – зазначає голова профспілки Марилівського спиртзаводу Петро Олійник.

Протестуючі заявляють, що готові до будь-чого, аби тільки не дати розкрасти їхній завод та зберегти його у майбутньому. Адже тут працює молодь, і їм нікуди діватися – одна надія на роботу заводу. Тому працівники заводу різними способами відстоюють свою позицію – виходять на протести, перекриваючи дорогу. Таким чином вони дають зрозуміти,  що готові усіма засобами боротися за збереження заводу від розкрадання.

На підтримку вимог робітників Марилівського спиртзаводу виступили працівники заводів Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської та Рівненської областей. Вони вимагають від керівництва «Укрспирту» залишити колективи спиртзаводів у спокої та дати їм нормально працювати.

Якщо керівництво «Укрспирту» не дослухається до вимог працівників, вони обіцяють у середу перекривати дороги та кількатисячною пішою ходою вирушити на Київ, щоб протестувати під стінами Адміністрації Президента.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

25 грудня 2017
Український спиртзавод постачатиме продукцію в Німеччину
Державне підприємство «Укрспирт» відправить до Німеччини першу партію продукції Луцького спиртового заводу. Про це повідомив керівник ДП...
30 жовтня 2017
Український виробник солодощів придбає фабрику в Росії
Кондитерський холдинг «Конті» вироблятиме солодощі в Росії на фабриці в Іваново, яку обрали керівники компанії. Новину повідомляє...

Вибір редакції

19 березня 2021
Земельна реформа – на фініші: земельна децентралізація та електронні земельні торги
Про ключові положення законопроекту 2194 (про земельну децентралізацію, реорганізацію Держгеокадастру, передачу розпорядження державними землями на...
12 березня 2021
Структура аграрного експорту України з США, Китаєм, Ізраїлем, ОАЕ та ЄС за 2017-2020 роки
Нова експортна стратегія України на наступні 5 років з’явиться у 2021 році. За планами уряду, її відшліфують спільно з Радою з...
15 березня 2021
Імплементація Європейського «зеленого курсу» в інтересах українського аграрного сектору
Народний депутат Микола Кучер розповів про імплементацію європейського «зеленого курсу» (Green Deal) в інтересах українського аграрного...