Бізнес Асоціації готують свій уряд та економіну програму для президентна ― офіційно
Бізнес Асоціації готують свій уряд та економіну програму для президентна ― офіційно

18 березня у Києві стартував Український форум бізнесу, що об’єднав ділову спільноту з усієї України. Про це повідомляє прес-служба Федерації роботодавців України.

Захід зібрав майже тисячу представників бізнесу, які консолідувалися заради економічного зростання держави.

Співорганізаторами Форуму виступили великі та впливові ділові і громадські об’єднання: Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України, Федерація роботодавців України, Український союз промисловців і підприємців,Об’єднання «Українська БізнесІніціатива», Торгово-промислова палата України, Громадянська платформа «Нова країна», Громадське об’єднання «Україна ― це я».

Український форум бізнесу об'єднав суспільні сили, які прагнуть зупинити поглиблення соціально-економічної кризи та деградацію промислового комплексу країни. Бізнесова спільнота консолідувалася навколо єдиної мети ― економічне зростання держави і добробут населення.

На основі пропозицій бізнесу, аналітиків, експертів і громадських організацій на Форумі запропоновано Президенту України, Верховній Раді та Кабінету Міністрів План невідкладних заходів із подолання соціально-економічної кризи та підготовки стратегії подальшого розвитку країни. Серед пріоритетів плану ― безпека підприємництва та захист прав власності, стимулювання притоку інвестицій в Україну, підтримка реального сектору економіки, фіскальна політика, доступ до фінансового ресурсу, підтримка експорту, адаптація до умов Зони вільної торгівлі Україна-ЄС, ефективне управління державною власністю. Зазначений План має стати основою Програмидіяльності уряду на 2016-2017 роки.

Також на Форуміутворена Стратегічна Рада Українського форуму бізнесу ― спільнаінтелектуальнаплатформадля формування і доведення до української влади консолідованої позиції українського бізнесу. Цей орган буде представляти позицію ділової спільноти у роботі з фракціями політичних партій, депутатськими групами у Верховній Раді, іншими гілками влади, громадянським суспільством. Стратегічна Рада буде здійснювати експертний та громадянський контроль за діями влади на відповідність інтересам розвитку національного товаровиробника, інтеграції країни в європейський економічний простір, позиціонування інтересів вітчизняного бізнесу у світі.

На Форумі український бізнес запропонував владі і суспільству новий суспільний договір, в якому бізнес бере на себе відповідальність за економічне зростання країни, влада забезпечує умови цього зростання, а суспільство контролює дії влади і бізнесу.

Учасники Українського форуму бізнесу також звернуться до бізнес-спільноти та громадянського суспільства Нідерландів із проханням підтримати на референдумі 6-го квітняратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Причиною звернення стала стурбованість повільною реалізацією угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС. Проведення референдуму у Нідерландах щодо асоціації України з ЄС, відкладання на невизначений термін надання Україні безвізового режиму, попри оптимістичні заяви європейських чиновників і політиків, сприймається як певна загроза для України на шляху європейської інтеграції.

Форум є відкритим до приєднання та висловлення пропозицій щодо його роботи.

Голова Федерації роботодавців автомобільної галузі, Голова Наглядової ради ПрАТ “Єврокар” Олег Боярин: «Професійне та відповідальне державне управління країною, що базується на чіткому плані дій по досягненню конкретних цілей, є основоположним елементом для виходу країни із кризи».

Заступник Голови Ради Федерації роботодавців України,Голова Наглядової ради АТ “ВетропакГостомельський Склозавод”Дмитро Олійник: «Для нас важливіші не кредити МВФ, а інвестиції в Україну, в нові технології, у створення нових робочих місць.В Україні сьогодні відсутній фундамент для розвитку економіки. Ми не маємо промислової, ефективної фіскальної та економічної політики. Саме тому бізнес сьогодні консолідується навколо єдиної мети - економічне зростання і добробут населення».

Голова комітету підприємців з питань промислової модернізації при ТПП України, директор ДП “Укрпромзовнішекспертиза”Володимир Власюк:«Український форум бізнесу став ефективною платформою для діалогу влади, громадських об’єднань та бізнесу. Реалізація заходів, запропонованих на Форумі, сприятиме розвитку промислової політики України та дасть старт процесам структурної перебудови економіки».

Співініціатор об’єднання “Українська Бізнес Ініціатива” Юрій Сивицький: «Необхідно допомогти державі створити ефективну модель управління, яка відпрацьована в бізнесі».

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

28 березня 2016
Реальної альтернативи нинішнього уряду немає — Яценюк
Яценюк готовий вести бесіди "з будь-ким із коаліційних партнерів у будь-якому форматі", та прийме "будь-яке законне рішення Ради"...
21 березня 2016
Тимофій Милованов: Я теж спочатку думав, що Павленко повинен піти. Але згодом поставив себе на його місце і зрозумів, що краще «згоріти», аніж знищити вже зроблене
Тимофій Милованов — професор економіки Пітсбурзького університету (штат Пенсильванія, США). Входить у топ-10 найкращих українських економістів...
15 березня 2016
Уряд подав новий план «економічного дива» України — офіційно
Уряд оприлюднив план дій Кабінету Міністрів України на 2016 рік. Про цеповідомляє прес-служба уряду. Основа цього плану — це 379...

Вибір редакції

29 листопада 2021
Іван Чайківський: Нагальним є ухвалення у парламенті закону про торгівлю
Бюджет 2022 року і держпідтримка АПК в сумі 4,6 млрд грн, прийняття закону про об’єднання водокористувачів (ОВК), державне регулювання цін на...
25 листопада 2021
Держпідтримка АПК на 2022 рік
У Мінагрополітики розробили попередній план напрямів держпідтримки для аграрного сектору на 2022 рік. Зважаючи на той факт, що невдовзі Верховна Рада...
23 листопада 2021
Зростання цін на продукти першої необхідності для внутрішнього ринку України: хліб, олія, цукор, яйця, м'ясо, борошно
Протягом 2021 року аналітики та пересічні громадяни помічають зростання вартості низки товарів харчової продукції, виготовлених в Україні. Насамперед...