Завантажуйте новий інфографічний довідник Агробізнес України 2016—2017
Інфографічний довідник Агробізнес України 2016—2017

Новий випуск щорічного інфографічного довідника «Агробізнес України» за 2016—2017 маркетингові роки вже доступний у режимі он-лайн за посиланням.

Довідник було випущено за підтримки Credit Agricole BankBaker Tilly в Україні, юридичної компанії AEQUO.

У цьому році «Агробізнес України» трохи «погладшав» і тепер складається з 50 сторінок інфографік про український агросектор.

Довідник включає в себе такі тематичні розділи, як:

· агробізнес за 2016—2017 маркетингові роки;

· рослинництво;

· тваринництво;

· харчова промисловість;

· компанії та інфраструктура.

Крім регулярних тем, довідник має нові інфографіки на актуальні для аграріїв теми: мораторій на землю, високоолеїновий соняшник, аграрні розписки, боротьба з фальсифікатом в агросекторі, IPO в Україні за останні 10 років. Окрім того, в цьому виданні є доповнені інфографіки про агрологістику України, показані популярні нішеві напрямки рослинництва та рибне господарство.

Ми все частіше чуємо, що інфобук допомагає представникам агробізнесу оцінити, яких результатів досягли вони й їхні колеги по ринку за рік і на що розраховувати в наступному. Приємно також, що іноземні компанії, завдяки цьому довіднику, відкривають для себе Україну з нового боку. Можна сказати, що наша мета — надихати ринок на розвиток — втілюється», — розповіла CEO Latifundist Media Тетяна Приходько.

Також вона зазначила, що завдяки підтримці та активній участі партнерів, які є експертами й лідерами у своїх напрямках, цей продукт із кожним роком стає все більш інформативним і корисним для різних аудиторій агроринку.

Credit Agricole Bank — надійний фінансовий партнер для підприємств агросектору. Ми — як банк, який активно підтримує аграрний бізнес в Україні, —постійно вивчаємо тенденції ринку, аналізуємо потреби клієнтів даного сектору, розробляємо і впроваджуємо інноваційні продукти, необхідні ринку України. Знання ринку для сільгосппідприємств — одне з ключових завдань ефективного розвитку бізнесу та побудови стратегії компанії. Підготовка якісної аналітики й оглядів, а також впровадження їх на ринок є однією з місій банку», — коментує директор департаменту підтримки агробізнесу Credit Agricole Bank Наталія Порвіна.

Саме тому Credit Agricole Bank уже не перший рік виступає партнером проекту і бере участь в розробці інфографічного довідника «Агробізнес України».

Новий випуск цього унікального довідника демонструє можливості, які з'являються у вітчизняних агровиробників на глобальному ринку продовольства в переробці й виробництві нішевих культур. Упевнений, що в той час, коли головним завданням агробізнесу є підвищення ефективності, кожен — від фермера до агрохолдингу — знайде в цьому довіднику можливості для себе», — розповів керуючий партнер Baker Tilly в Україні Олександр Почкун.

Роботу над створенням інфографічного довідника здійснили фахівці контент-маркетингового агентства Top Lead і Агро Медіа Холдингу Latifundist Media.

Для сільського господарства зараз головне — ефективність. Для нас, як авторів і творців, важливо заощадити час кожного, хто буде читати новий випуск довідника «Агробізнес України». За допомогою візуалізації даних ми упакували всю індустрію АПК у 50 сторінок інфографіки, продемонстрували всі важливі тренди й показали перспективу», — CEO Top Lead Станіслав Шум.

За словами управляючого партнера AEQUO Дениса Лисенка, ефективно управляти можна тільки тим, що можна виміряти.

Ми раді бути експертним партнером проекту, оскільки інфографічний довідник «Агробізнес України» — унікальне й перше в своєму роді видання, яке дозволяє в наочній формі презентувати, зокрема за кордоном, динаміку розвитку стратегічного для нашої країни сектора. Крім того, інформаційна прозорість агроринку сприяє залученню інвестицій у подальший розвиток та інноваційні рішення», — коментує Денис Лисенко.

Завантажити українську версію інфографічного довідника можна безкоштовно за посиланням.

Англійська версія довідника буде доступна у вересні.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...