Агропідприємства Дніпропетровщини придбали понад 80 одиниць техніки
Дніпропетровські агропідприємства запасаються сільгосптехнікою

Цього року сільськогосподарські підприємства області придбали понад 80 одиниць техніки. Про це повідомляє управління агропромислового розвитку ДніпроОДА.

Здебільшого вони закупили нові трактори та комбайни. 

«Сільськогосподарські підприємства області оновлюють обладнання. Старі машини, які прослужили десятиліття, міняють на сучасні, набагато ефективніші. Це дозволяє застосовувати новітні технології при обробці полів та з кожним роком отримувати кращі результати», — зазначили в управлінні. 

Підприємства області придбали 19 тракторів на суму понад 32 млн грн. На 12 комбайнів витратили понад 41 млн грн. На 50 одиниць іншої техніки — більш ніж 52 млн грн.

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Вибір редакції

6 березня 2026
Бюджетна підтримки агросектору в 2026 році: що потрібно знати аграріям?
Агросектор отримав на 2026 рік із бюджету 14,1 млрд грн. Із них фінансова підтримка сільгоспвиробників — 9,5 млрд грн (дотація на 1 га для...
19 березня 2026
Як впливає війна в Ірані на агросектор України
Війна Ізраїлю та США проти Ірану негативно впливає на аграрний сектор України. Серед викликів, що вона створює експерти називають подорожчання...
30 січня 2026
Гроші для агро дорожчають: як вижити і що фінансувати у 2026-му
Агробізнес зазвичай орієнтується на прогнози виробництва, експорту та перехідних залишків біржових сільгоспкультур, а також на цінові очікування....