Агропідприємства Дніпропетровщини придбали понад 80 одиниць техніки
Дніпропетровські агропідприємства запасаються сільгосптехнікою

Цього року сільськогосподарські підприємства області придбали понад 80 одиниць техніки. Про це повідомляє управління агропромислового розвитку ДніпроОДА.

Здебільшого вони закупили нові трактори та комбайни. 

«Сільськогосподарські підприємства області оновлюють обладнання. Старі машини, які прослужили десятиліття, міняють на сучасні, набагато ефективніші. Це дозволяє застосовувати новітні технології при обробці полів та з кожним роком отримувати кращі результати», — зазначили в управлінні. 

Підприємства області придбали 19 тракторів на суму понад 32 млн грн. На 12 комбайнів витратили понад 41 млн грн. На 50 одиниць іншої техніки — більш ніж 52 млн грн.

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Вибір редакції

16 червня 2026
Ринок зернових України 2025-2027 МР: що буде з урожаєм, цінами, експортом та запасами пшениці, ячменю, кукурудзи, ріпаку, сої?
Ринок зернових у новому маркетинговому році: що буде з ціною на пшеницю, ячмінь, кукурудзу, ріпак, сою? Про це читайте у ексклюзивному блозі на...
15 червня 2026
Андрій Мартин: Щоб Земельний банк був не лише інструментом генерації доходу, потрібно гнучкіше підходити до розміру лотів
Державний земельний банк отримав нового – Андрія Видиборця. Колишній директор департаменту фінансового забезпечення та бухобілку-головний...
12 травня 2026
Фермерство можуть ліквідувати – спроба №2: як новий Цивільний кодекс може залишити фермерів поза законом
Проект нового Цивільного кодексу до другого читання слід переписати і повернути в нього юридичне поняття «фермерські господарства», якщо...