Третина столичних закладів харчування повинна закритися
Третина столичних закладів харчування повинна закритися

У Києві у 30% суб’єктів господарювання, які здійснюють обіг харчових продуктів, виявлені порушення санітарно-гігієнічних норм. Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

В результаті проведення моніторингу діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють обіг харчових продуктів, фахівці ГУ Держпродспоживслужби у м.Київ виявили, що у 30% суб’єктів господарювання виявлено порушення санітарно-гігієнічних та ветеринарно-санітарних норм. 

За результатами роз’яснювальної роботи установи самостійно прийняли рішення щодо тимчасового припинення роботи для проведення санітарного дня, ремонтних робіт, приведення документації в порядок.

В ході моніторингу було виявлено такі порушення:

1. Реєстраційний номер об’єкту потужності відсутній.

2. Продукти харчування постачаються без супровідних документів, які засвідчують якість та безпечність харчових продуктів.

3. Об’ємно-планувальні рішення не забезпечують потоковість технологічного процесу.

4. Порушено термічний процес приготування страв (технологія, правила зберігання).

5. Технологічне обладнання застаріле. У холодильному обладнанні частково проводиться зберіганні харчових продуктів без відповідного маркування та засобів виміру температури.

6. Відсутні особисті медичні книжки у персоналу.

Суб'єктам господарювання, які бажають провести аудит підприємства, варто звертатися за телефоном (044) 245-78-02. Аудит буде проводитися в короткий термін із наданням висновків за участю сертифікованих аудиторів Держпродспоживслужби в м. Києві.

Громадянам, які виявили порушення з боку санітарно-гігієнічних та ветеринарно-санітарних норм законодавства, звертатися на Гарячу лінію (044) 486-95-85.

Станом на 02.07.2017 року кількість захворювань на гостру кишкову інфекцію становить 34 випадки. За даними лабораторних досліджень, можливим етіологічним фактором є збудник сальмонельозу.

У зв’язку з тим, що інкубаційний період кишкової інфекції, яка викликана збудником сальмонельозу, складає 7-14 днів, не виключається реєстрація поодиноких випадків захворювання.

Громадян у випадку виявлення клінічних ознак захворювання просимо звертатися до лікувально-профілактичних закладів.

Епідеміологічне розслідування випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію продовжується.

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

10 грудня 2024
В Україні хочуть ліквідувати фермерські господарства без згоди фермерів
На розгляді у Верховній Раді знаходиться законопроєкт №6013 «Про особливості регулювання підприємницької діяльності окремих видів юридичних...
25 грудня 2024
Податки, ціни та пільги: зміни, які чекають землевласників в 2025 році
У 2025 році зміняться ціни на продаж і оренду землі, введуть нову плату за землю, але частина пільг і підтримки буде збережена. AgroPolit.com...
3 січня 2025
Як «Земельний банк» змінює управління державними землями: підсумки 2024  і плани на 2025 рік
Генеральний директор ТОВ «Державний земельний банк» Ярослав Ярославський розповів про підсумки минулого року та плани земельного...