До країн ЄС мають право експорту 281 українське підприємство
Право на експорт до ЄС має 281 українське підприємство

До країн Європейського Союзу наразі мають право експорту 281 українське підприємство, зокрема 101 виробник харчових продуктів. Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

«Українські підприємства мають право постачати до європейських країн м'ясо птиці та продукти з м’яса птиці, рибу та рибопродукти, мед, яйця, молоко та молочні продукти – усього 101 підприємство. Також до Євросоюзу можуть експортувати 180 підприємств-виробників нехарчових продуктів тваринного походження, таких, як пухо-перова сировина, шкірсировина, корми для непродуктивних тварин, субпродукти нехарчові, племінний матеріал, інші нехарчові продукти тваринного походження», – повідомив голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час агропромислового інвестиційного форуму за участю представників французького бізнесу, який відбувся 20 червня 2017 року в Києві.

Водночас він звернув увагу, що наприкінці минулого тижня ще одне українське підприємство отримало дозвіл постачати молочну продукцію на ринок ЄС: «Ми очікуємо, що таке право днями отримає ще один виробник молока і молочних продуктів».

Для нас розширення ринків збуту було, є і буде одним із головних завдань. І ринок Європейського Союзу – серед пріоритетів», – зазначив він.

 

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...