Остаточний розрахунок за форвардними контрактами відбувається за ринковими цінами
Директор департаменту малого та середнього бізнесу ПАТ «Аграрний фонд» Юрій Меленчук

Остаточний розрахунок між ПАТ «Аграрний фонд» та агровиробниками за форвардними контрактами відбувається виключно за ринковими цінами. Про це в інтерв’ю Latifundist.com розповів директор департаменту малого та середнього бізнесу ПАТ «Аграрний фонд» Юрій Меленчук.  

«На відміну від банківських кредитів, аграрії отримують обігові кошти під майбутній врожай. Це великий плюс, адже вони не заставляють майно, техніку тощо. Процес переоформлення зерна відбувається за ринковими цінами, які склалися на момент укладення такої операції», – говорить він.

Розповідаючи про переваги форвардної програми від ПАТ «Аграрний фонд», керівник департаменту зазначив, що процедури оформлення форварду в ПАТ «Аграрний фонд» – швидкі, чіткі та зрозумілі.

Рішення про видачу коштів за форвардною програмою від моменту отримання пакету документів приймається оперативно. Максимум за 5 днів з моменту підписання форвардного контракту перераховуємо кошти аграріям. І наразі ми пропонуємо два види форвардної програми: з прив’язкою до курсу долара та без прив’язки», – підкреслив Меленчук.

Керівник департаменту наголосив, що стати клієнтом ПАТ «Аграрний фонд» може фактично будь-яке агропідприємство:

Мінімальний об’єм партії, який контрактує ПАТ «Аграрний фонд» за форвардною програмою - 100 тонн. Однак були випадки, коли ми розуміли, що потрібно невеликому фермерському господарству допомогти і йшли назустріч. Тоді контрактували 80-90 тонн і навіть 50 тонн. Таким чином держава через ПАТ «Агарний фонд» надає фінансову підтримку малим с/г товаровиробникам, яким зараз складно».

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...