Остаточний розрахунок за форвардними контрактами відбувається за ринковими цінами
Директор департаменту малого та середнього бізнесу ПАТ «Аграрний фонд» Юрій Меленчук

Остаточний розрахунок між ПАТ «Аграрний фонд» та агровиробниками за форвардними контрактами відбувається виключно за ринковими цінами. Про це в інтерв’ю Latifundist.com розповів директор департаменту малого та середнього бізнесу ПАТ «Аграрний фонд» Юрій Меленчук.  

«На відміну від банківських кредитів, аграрії отримують обігові кошти під майбутній врожай. Це великий плюс, адже вони не заставляють майно, техніку тощо. Процес переоформлення зерна відбувається за ринковими цінами, які склалися на момент укладення такої операції», – говорить він.

Розповідаючи про переваги форвардної програми від ПАТ «Аграрний фонд», керівник департаменту зазначив, що процедури оформлення форварду в ПАТ «Аграрний фонд» – швидкі, чіткі та зрозумілі.

Рішення про видачу коштів за форвардною програмою від моменту отримання пакету документів приймається оперативно. Максимум за 5 днів з моменту підписання форвардного контракту перераховуємо кошти аграріям. І наразі ми пропонуємо два види форвардної програми: з прив’язкою до курсу долара та без прив’язки», – підкреслив Меленчук.

Керівник департаменту наголосив, що стати клієнтом ПАТ «Аграрний фонд» може фактично будь-яке агропідприємство:

Мінімальний об’єм партії, який контрактує ПАТ «Аграрний фонд» за форвардною програмою - 100 тонн. Однак були випадки, коли ми розуміли, що потрібно невеликому фермерському господарству допомогти і йшли назустріч. Тоді контрактували 80-90 тонн і навіть 50 тонн. Таким чином держава через ПАТ «Агарний фонд» надає фінансову підтримку малим с/г товаровиробникам, яким зараз складно».

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

10 грудня 2024
В Україні хочуть ліквідувати фермерські господарства без згоди фермерів
На розгляді у Верховній Раді знаходиться законопроєкт №6013 «Про особливості регулювання підприємницької діяльності окремих видів юридичних...
25 грудня 2024
Податки, ціни та пільги: зміни, які чекають землевласників в 2025 році
У 2025 році зміняться ціни на продаж і оренду землі, введуть нову плату за землю, але частина пільг і підтримки буде збережена. AgroPolit.com...
3 січня 2025
Як «Земельний банк» змінює управління державними землями: підсумки 2024  і плани на 2025 рік
Генеральний директор ТОВ «Державний земельний банк» Ярослав Ярославський розповів про підсумки минулого року та плани земельного...