В Держгеокадастрі на Черкащині зареєструвано майже 12 тис. земельних ділянок
В Держгеокадастрі на Черкащині зареєструвано майже 12 тис. земельних ділянок

З початку 2017 року державні кадастрові реєстратори Черкаської області опрацювали 21 143 звернення з питань ведення Державного земельного кадастру, зокрема, за останній тиждень – 2,3 тисячі. Про це повідомляє Урядовий Портал.

Найбільш популярними послугами у сфері земельних відносин на сьогодні залишаються реєстрація земельних ділянок та надання витягів із Державного земельного кадастру.

Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області зареєстрували в Державному земельному кадастрі 11 984 земельні ділянки. Значна кількість таких ділянок розташована в Катеринопільському (1350), Драбівському (1231) й Городищенському (1206) районах Черкащини.

Усього з початку року працівники Держгеокадастру Черкаської області  видали 7165 витягів із Державного земельного кадастру. Найчастіше таку інформацію запитували й отримали в Черкаському (942 витяги), Тальнівському (695) й Жашківському (661) районах Черкаської області.

Також фахівці Держгеокадастру Черкащини опрацювали 1125 заявок стосовно внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них). Видали 858 відомостей із Державного земельного кадастру у формі викопіювання з кадастрової карти (плану).

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...