Григорович: у ДПЗКУ вживають комплексні заходи із протидії корупції
Григорович: у ДПЗКУ вживають комплексні заходи із протидії корупції

У Державній продовольчо-зерновій корпорації України активно вживають заходів з протидії корупції та викорененню будь-яких зловживань на місцях. Про це повідомив в. о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Олександр Григорович.

«На цей час нам багато чого вдалось досягти. В першу чергу, повернуто довіру нашого стратегічного партнера ССЕС, відновлений постійний діалог. Також ми розширюємо пряму взаємодію з сільгоспвиробниками», - наголосив він.

За його словами, щоб нівелювати будь-які ризики зловживань, керівництво корпорації неодноразово зверталось до правоохоронних органів з ініціативою об’єднання зусиль у процесі протидії корупції та проведення регулярних перевірок діяльності ДПЗКУ.

Тільки системний контроль та сувора фінансова дисципліна дозволять нам мінімізувати ризики корупції на місцях», - зауважив Григорович.

Так, у корпорації було посилено контроль за виконанням договірних зобов’язань, впроваджено механізм перевірки походження зернових, а також проведено низку перевірок діяльності філій ДПЗКУ.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

20 липня 2017
ДПЗКУ — приватизація чи деградація?
Уряд готує перезавантаження приватизаційної програми в країні. Таке завдання поставив у травні 2017 року прем’єр Володимир Гройсман....

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...