Список документів для отримання бюджетних дотацій агрокомпаніями
Список документів для отримання бюджетних дотацій агрокомпаніями

Уряд визначився з повним переліком документів, які потрібні для отримання дотацій сільгоспвиробниками. Він поданий у двох наказах Міністерства фінансів України - №276 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів» та №275 «Про затвердження форм заяв про внесення сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру отримувачів бюджетної дотації та про зняття сільськогосподарського товаровиробника з реєстрації як отримувача бюджетної дотації».

Дані накази вступили в силу 3 березня 2017 року, з дня їх публікації в газеті «Урядовий кур’єр».
Тож опубліковано форму податкової декларації зі сплати ПДВ і доповнення до неї, форму заяви про внесення сільгосптоваровиробника до реєстру одержувачів бюджетної дотації та форму заяви про зняття з реєстрації.

Нагадаємо, спецрежим ПДВ для аграріїв припинив діяти 1 січня 2017 року. Натомість Кабмін запровадив систему прямих дотацій сільгоспвиробникам, які займаються тваринництвом, овочівництвом, садівництвом та виноградарством. Розподіл дотацій має відбуватися відповідно до сум ПДВ, сплачених сільгоспвиробниками.


Детальніше про систему розподілу дотацій читате у матеріалі на AgroPolit.com Бюджетні дотації АПК – як, кому та скільки? 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...