Голова "Аграрного фонду" заявив, що приватизувати нічого
Голова "Аграрного фонду" заявив, що приватизувати нічого

Для того, щоб продавати ПАТ «Аграрний фонд», в його керівництво треба передати активи, наприклад, виробничі потужності або склади під зберігання. Про це повідомляє Delo.ua.

«Що приватизувати? Все, що є ― це орендовані приміщення, співробітники і ліквідність у вигляді грошових коштів та зерна. Ми можемо розпродати зерно, повернути гроші державі і приватизувати буде нічого», ― сказав голова правління підприємства Андрій Радченко.

За його словами, для того, щоб продавати компанію, в її керівництво треба передати активи, наприклад, виробничі потужності або склади під зберігання.

Треба створити робочу компанію, яка зацікавить інвестора. На цей процес треба витратити як мінімум 2 роки», ― додав він.

Згідно з повідомленням ФДМ, вартість основних засобів «Аграрного фонду» станом на 30 вересня 2016 року становила 7,4 млн грн. У відомстві уточнюють, що ці цифри застарілі.

Після того, як Мінагрополітики передасть нам акції компанії, ми проведемо свою оцінку», ― зазначили у Фонді.

Крім того, сам «Аграрний фонд» оцінив компанію в 3,3-3,5 млрд грн.

Спочатку статутний капітал ПАТ "Аграрний фонд" становив 5 млрд грн. З них понад 2 млрд грн були покладені на депозит банків, які наразі визнані неплатоспроможними (Брокбізнесбанк, Радикал). Гроші підприємству не відшкодовані», ― розповів Радченко.

Нагадаємо, Фонд держмайна України прийняв рішення про приватизацію ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) і ПАТ «Аграрний фонд».

Agravery

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...