Визначать перспективні види для рибного фермерства в Україні
Визначать перспективні види для рибного фермерства в Україні

У минулому році Держрибагенство розширило співпрацю з  міжнародними партнерами, підписано угоду з Генеральною комісією з питань рибальства в Середземному морі (ГКРС) ФАО щодо масштабних наукових досліджень. Про це повідомляє прес-служба Держрибагентства.

Угода передбачає підтримку наукових досліджень стану рибних запасів Чорного моря. Це дозволить суттєво покращити оцінку стану популяцій риб, лімітів для їх промислового вилову, необхідних програм відтворення.

Крім того, у північно-західній частині Чорного моря буде проведено комплексні дослідження з метою визначення перспективних видів для марикультури – рибного фермерства з розведення морських видів риби.

Угодою передбачає і проведення ГКРС ФАО тренінгів для українського рибоохоронного патруля відповідно норм та стандартів міжнародних угод та положень.

Також запущено програми технічної допомоги від Норвегії та Естонії, які передбачають електронізацію рибної галузі. Україна отримає новітнє програмне забезпечення електронної системи для дистанційного моніторингу рибальських суден та звітності про вилов.

Впровадження моніторингу дозволить у режимі реального часу відслідковувати обсяги промислового вилову, що позитивно впливатиме на детінізацію рибної галузі.

AgroTimes

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...