Затверджено порядок ведення реєстру сертифікатів на насіння
Затверджено порядок ведення реєстру сертифікатів на насіння

Кабінет Міністрів України затвердив порядок ведення реєстру сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал. Про це повідомляє Урядовий портал.

Документом встановлено процедуру внесення до зазначеного Реєстру органами з оцінки відповідності відомостей про сертифікати.

«Кабінет Міністрів України постановляє: затвердити порядок ведення реєстру сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал, що додається; державній інспекції сільського господарства передати до 1 січня 2017 р. реєстр сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал Міністерству аграрної політики та продовольства», - йдеться в повідомленні.

Крім того, зобов'язано Міністерство аграрної політики та продовольства, яке є держателем Реєстру, забезпечити вільний, цілодобовий і безоплатний доступ до його відомостей з використанням Інтернету.
Постанова прийнята на виконання Закону України "Про насіння і садивний матеріал".

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

2 червня 2016
Проект Закону про внесення змін до статті 20 Закону України "Про насіння і садивний матеріал" (щодо ввезення, вивезення зразків насіння та садивного матеріалу)
Врегулювання правових відносин для створення сприятливих умов щодо ввезення в Україну зразків насіння та садивного матеріалу сортів рослин для...
31 травня 2016
Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо приведення законодавства України у сфері насінництва та розсадництва..."
Недопущення припинення процесу сертифікації насінні та садивного матеріалу в Україні в 2016 році та забезпечення запровадження нового механізму...
17 квітня 2015
Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про карантин рослин" (щодо зменшення адміністративного навантаження)
Скорочення строк видачі фітосанітарного та карантинного сертифікатів до 24 годин після завантаження транспортного засобу...