Державних актів на землю не залишиться?
Державних актів на землю не залишиться?

З’явився наказ Держгеокадастру від 25.11.2016 № 314 “Про утворення комісії для знищення бланків державних актів”. Про це повідомляє прес-служба Держгеокадастру.

Відповідно до Положення про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 р. № 15, пункту 9 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про Державний земельний кадастр», Переліку постанов Кабінету Міністрів України, що втратили чинність, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2013 р. № 483, Переліку актів Кабінету Міністрів України, що втратили чинність, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.01.2016 № 3,

В наказі сказано:

1. Утворити комісію для знищення бланків державних актів на право власності на земельну ділянку (далі – Комісія) в такому складі:


2. Комісії 29.11.2016 провести інвентаризацію бланків державних актів на право власності на земельну ділянку, що перебувають на відповідальному зберіганні на державному підприємстві «Центр державного земельного кадастру», та сформувати списки бланків державних актів, що підлягають знищенню, в день проведення інвентаризації.

3. Комісії 29.11.2016 здійснити передачу бланків державних актів до державного підприємства «Київська офсетна фабрика» для їх знищення.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus