Литовський бізнес готовий інвестувати в «зелені» проекти в Україні
Литовський бізнес готовий інвестувати в «зелені» проекти в Україні

Литва заявляє про зацікавленість в інвестуванні в проекти вітряної та сонячної енергетики, а також в проекти по виробництву тепла і електроенергії з місцевих видів палива. Про це повідомила прес-служба Держенергоефективності України.

«Україна розвиває поновлювану енергетику, спираючись на міжнародний досвід, в тому числі Литви. І вже сьогодні литовські компанії розглядають можливості реалізації «зелених» проектів в країні. Це свідчення того, що дійсно створюються сприятливі умови для роботи бізнесу в цій сфері, вдосконалюється законодавча база», - сказав голова Держенергоефективності України Сергій Савчук за підсумками зустрічі з тимчасовим повіреним у справах Литовської Республіки в Україні Гвідасом Керушаускасом і представниками литовських компаній, що працюють в сфері відновлюваної енергетики.

Під час зустрічі сторони також обговорили розвиток сонячної та вітроенергетики. Литовці поділилися своїми успіхами в цих сферах, зазначивши, що цьому сприяють прозорий ринок, ясна правове поле, легкі умови отримання технічних умов на підключення до мереж.

За підсумками зустрічі сторони домовилися про подальшу співпрацю. Зокрема, Держенергоефективності надасть литовській стороні перелік актуальних «зелених» проектів, які потребують інвестицій.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...