Для контролю комплексу хвороб плодових фахівці рекомендують обрати контактне рішення Делавіт
Яблука в Укрїні

Щоб захистити майбутній врожай від втрат, викликаних комплексом хвороб, фахівці Ukravit радять дотримуватись технологій вирощування, проводити регулярний моніторинг насаджень і своєчасно застосовувати відповідні фунгіциди. Про це повідомляє AgroPolit.com.

Для контролю комплексу хвороб плодових фахівці рекомендують обрати контактне рішення «Делавіт». Засіб надійно та тривало контролює комплекс хвороб плодових і винограду – навіть за високого ступеня їх розвитку. На яблуні він відмінно справляється з паршею листя та плодів, плодовими гнилями, опосередковано – плямистостями листя. На винограді його застосовують проти мілдью. Крім того, обробки цим фунгіцидом вирішують проблеми з поширеними хворобами сливи, персика, картоплі.

Суттєвою перевагою є можливість застосування практично в будь-якій фазі, а також подовжений період захисної дії – на 2-5 діб більше порівняно з іншими контактними фунгіцидами.

Щосезону зерняткові культури суттєво потерпають  від парші та борошнистої роси, кісточкові – від моніліозу, клястероспоріозу, коккомікозу та інших хвороб. Так, за сильного ураження паршею втрати врожайності можуть становити до 70%, моніліозом – від 5% до 80%, залежно від культури, клястороспоріозом – до 60-70%», – відзначив керівник садівничого напрямку компанії В’ячеслав Поліщук.

Як писав AgroPolit.com, війна знищила 12% поголів’я українських свиней. Також в Україні назвали три умови для економічного бронювання працівників.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

5 червня 2024
Експерти розповіли, як захистити соняшник від хвороб
Розпочинати фунгіцидний захист соняшника необхідно зі стадії обробки насіння і продовжувати його згідно системи захисту під час вегетації. Про це...

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...