Якщо декларуються податкові зобов’язання з земельного податку слід обрати в декларації земельний податок
Земля в Україні

Податківці розповіли, як заповнити податкову декларацію з плати за землю, земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності. Про це повідомили в Державній податковій службі України.

Якщо декларуються податкові зобов’язання з земельного податку слід обрати в декларації «земельний податок». Навпроти нього зазначається порядковий номер декларації у поточному році. У разі подання першої декларації слід зазначити «01».

Якщо декларуються податкові зобов’язання з орендної плати за землю, слід обрати варіант «орендна плата». Обрати одночасно два види декларації не можна.

Існують три типи декларації:

  • Звітна;
  • Звітна нова;
  • Уточнююча.

Для декларування податкових зобов’язань у поточному році слід обрати тип декларації «звітна». Навпроти відповідного пункту слід зробити позначку.

Якщо після надання у поточному році звітної декларації виникла необхідність уточнення або зміни об’єктів бази оподаткування, а також податкових зобов’язань по цій самій територіальній громаді, і якщо така необхідність виникла до 20 лютого, платник може подати нову звітну декларацію. Для цього передбачено тип «Звітна нова». При поданні декларації після 20 лютого слід обрати тип «Уточнююча».

Як писав AgroPolit.com, податківці роз’яснили, кому і коли необхідно платити мінімальне податкове зобов’язання. Також ми повідомляли, як власники паїв сплачуватимуть мінімальне податкове зобов'язання на землю.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

19 лютого 2024
В Україні на лінії фронту смуга занедбаних сільськогосподарських земель сягнула 60 км
В Україні на лінії фронту утворилася смуга занедбаних земель шириною близько 60 км, яка за останні півтора року мало змінилася. Відповідні розрахунки...

Вибір редакції

14 серпня 2024
Що буде з цінами на кукурудзу, пшеницю, соняшник, ріпак, сою та ячмінь?
Вартість зернових та олійних нового врожаю зросте. Скільки коштуватиме соняшник, кукурудза, ріпак, соя, ячмінь та пшениця розповів у ексклюзивному...
26 серпня 2024
Як розрахувати мінімальну експортну ціну на пшеницю, кукурудзу, ріпак, ячмінь, сою?
Критерії визначення мінімальних експортних цін на пшеницю, кукурудзу, ячмінь, соняшник, сою, ріпак6 волоські горіши, макуху, мед. Детальніше про...
3 вересня 2024
Віталій Коваль: Дерибану державної землі більше не буде, всі – на електронні аукціони
Електронні аукціони з продажу права суборенди на державні землі – нова сторінка земельних відносин, яку перегорнув на 33 році незалежності...