З продовженням земельного мораторію не відбудеться нових реформ
З продовженням земельного мораторію не відбудеться нових реформ

Рішення парламенту про мораторій на продаж сільськогосподарських земель - це антиреформа. Про це повідомив представник президента у Верховній Раді Лешек Бальцерович.

Він підкреслив, що приймати політичні рішення повинна не тільки влада, але й опозиція. В якості прикладу він навів фракцію "Самопомочі".

"Повинні бути рішення від політичних лідерів України, включаючи опозицію, це невірно, що опозиція може тільки шкодити, вона повинна співпрацювати. Наприклад, є "Самопоміч", вони називаються реформаторами. Треба запитати, що вони роблять для реформ. В демократії найголовніше – громадська думка. Потрібно питати, чому було продовження мораторію на продаж землі? Це антиреформа. Чому майже всі голосували? Це великі резерви для України. Таке було зроблено в усіх країнах, крім Білорусі та України. Це не дуже хороша кампанія", - заявив Бальцерович.

Нагадаємо, 6 жовтня Рада прийняла закон, яким продовжила мораторій на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2018 року. У прикінцевих положеннях цього закону зазначається, що Кабінет міністрів України до 1 липня 2017 року має розробити і внести до парламенту законопроект про обіг земель сільськогосподарського призначення.

112.ua

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...