На Одещині створили об'єднання аграріїв для залучення інвестицій в АПК регіону
На Одещині створили об'єднання аграріїв для залучення інвестицій в АПК регіону

Ліга Аграріїв та Фермерів Придунав'я разом з ICC Ukraine розпочали процес системної та якісної підготовки півдня Одещини до міжнародних інвестицій в аграрну та переробну галузь Українського Придунав'я. Про це повідомляє пресслужба ГС «Ліга Аграріїв та Фермерів Придунав'я».

Як зазначається, це завдання поставлено на підтримку пропозицій Президента України розвивати економічний фронт, створювати програми інтенсивного розвитку депресивних регіонів, відбудови України, імплементації міжнародних стандартів торгівлі та ведення бізнесу, формуванні умов для входження міжнародних інвесторів.

Повідомляється, що днями в м. Болград та м. Ізмаїл відбулись презентації Громадської спілки «Ліга Аграріїв та Фермерів Придунав'я».

Під час зустрічей з фермерами та виробниками Ізмаїльського та Болградського районів були представлені напрямки діяльності ЛАФП, були представлені члени Правління, обговорювалися поточні проблеми та питання, які найбільше цікавлять аграріїв та фермерів Одеського регіону України.

Для налагодження ефективної співпраці та просування інвестиційних можливостей Болградщини були підписані:

 • Меморандум про співробітництво між ICC Ukraine та Болградською міською радою
 • Меморандум про партнерство та співробітництво між ЛАФП та Болградською міською радою.

Також повідомляється, що у жовтні заплановані подібні презентації Ліги Аграріїв та Фермерів Придунав'я і в інших районах Одещини — Білгород-Дністровському, Одеському, Роздільнянському.

Президентом ГС «Ліга Аграріїв та Фермерів Придунав'я» обрано Опря Сергія Олександровича, який одночасно є Віцепрезидентом ІСС Ukraine.

У керівну команду ГС «ЛАФП» увійшли:

 • Сергій Ненько – Президент Асоціації залізничних перевізників України
 • Делігіоз Михайло – помічник Народного Депутата ВР
 • Брошков Михайло – Ректор Одеського Державного Аграрного Університету
 • Русєв Сергій – виробник крафтової продукції Болградщини
 • Мойсеєнко Сергій – керівник Фонду підтримки підприємців Болградського району
 • Бойко Мила – представниця Німецької торгово-промислової палати

Учасниками Експертного кола Ліги вже стали:

 • Хоролець Тетяна (Міжнародний союз аудиторів, аудит та оподаткування)
 • Гричулевич Лілія (експертка з питань водногосподарського комплексу)
 • Масін Віктор (експерт з питань земельного права).

За словами Президента Ліги, основними цілями організації на найближчі 15 місяців є створення єдиної, підготовленої до співпраці та зрозумілої для іноземних інвесторів спільноти аграріїв та фермерів регіону, яким будуть надані найбільша всебічна підтримка, можливості та ресурси з врахуванням міжнародних вимог до співпраці, інвестицій та торгівлі.

До кінця 2022 року, як зазначив Сергій Опря, планується відкриття представництв Ліги в кожному районі Придунав'я. Це необхідно для прямих та швидких комунікацій з аграріями та фермерами, для організації ефективної взаємодії з Києвом, Одесою та міжнародними профільними спільнотами.

Ліга Аграріїв та Фермерів Придунав'я зареєстрована 16.09.2022р. в м.Києві за адресою вул. Рейтарська 19б (штаб-квартира Українського Національного Комітету Міжнародної Торгової Палати ( ІCC Ukraine, iccua.org, іссwbo.org )

Аграріїв, фермерів та переробників запрошують до участі в ЛАФП для отримання максимальної підтримки з усіх питань. З усіма питаннями, пропозиціями, проблемами та ініціативами можна звертатись за моб.тел. +38 073 043 2020 або на ел.пошту: lafp.land@gmail.com.

Нагадаємо, що аграріям нададуть 450 млн грн на розвиток переробки, тепличних господарств та садівництва.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

23 листопада 2022
На Одещині в порту обробка вантажів зросла у 100 разів
Обробка вантажів у Білгород-Дністровському порту зросла більш як у 100 разів, у порівнянні з 2021 роком. Про це повідомляє пресслужба поорту. ...
16 вересня 2022
В Україні запустять механізм страхування інвестицій MIGA вартістю $30 млн
Найближчим часом почнеться реалізація пілотного проекту страхування інвестицій MIGA на суму $30 млн. Про це повідомив заступник міністра...
29 серпня 2022
Уряд пропонує Раді ухвалити законопроєкт для пришвидшення інвестицій у галузь переробки
Уряд схвалив законопроєкт № 7451 про спрощення дозвільних процедур для набуття права на землю та для початку будівництва під час реалізації проєкт,...

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...