ФАО оголосила тендер для розв'язання проблеми нестачі зерносховищ в українських аграріїв
ФАО оголосила тендер для розв'язання проблеми нестачі зерносховищ в українських аграріїв

Продовольча та сільськогосподарська організація Об’єднаних Націй (ФАО) оголосила міжнародний тендер на закупівлю потужностей для зберігання зерна та вирішення поточного дефіциту сховищ в Україні з метою надання аграріям необхідного обладнання для зберігання зерна протягом 2022-2023 років. Тендер оголошено у межах проєктів, фінансових урядами Канади та Японії. Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

Як повідомляється, разом із Міністерством аграрної політики та продовольства України, ФАО працює над впровадженням Стратегії щодо підтримки зберігання зерна, метою якої є забезпечення потужностей для зберігання 4,07 млн тонн зерна, або приблизно 25% від розрахункового дефіциту зерносховищ.

ФАО розпочала масштабний процес закупівель, що спрямований на виробників та постачальників на глобальному, регіональному та національному рівнях. Очікується, що більшість запропонованих технологій буде передано на обласний рівень до початку-середини жовтня, коли потреби у зберіганні врожаю досягнуть піку. Технології, які будуть закуплені у межах тендеру, включають:

  • Рукави для зберігання зерна, навантажувачі та розвантажувачі зерна;
  • Модульні зерносховища з тентовим покриттям та місткістю від 300 до 1000 тонн (для пшениці).

Щоб взяти участь у цьому тендері, постачальникам пропонується подати заявку через Глобальний ринок ООН www.ungm.org, обравши тендери:

  • 2022-30 Запрошення до участі в тендері (ITB) на закупівлю рукавів для зберігання зерна, навантажувачів та розвантажувачів зерна для України.
  • 2022-31 Запрошення до участі в тендері (ITB) на закупівлю модульних зерносховищ з тентовим покриттям та місткістю до 1000 тонн (для пшениці) для України.

Постачальники повинні бути зареєстровані. Детальні інструкції щодо того, як отримати доступ до тендерної документації та подати тендерну пропозицію, можна завантажити на сторінці управління тендерами UNGM (Tender Management page).

Подати тендерну пропозицію можна до 5 серпня 2022 року, 14:00 за київським часом.

1 серпня 2022 року ФАО проведе онлайн-зустріч для потенційних постачальників, щоб представити детальну інформацію про вимоги до подання заявки, ознайомити з інструкціями щодо реєстрації в системі UNGM та надати відповіді на запитання.

Дата та час проведення: 1 серпня 2022 року о 15:00.

Посилання для участі у заході — тут.

Пароль: FAOUKRAINE.

Нагадаємо, що Рада звільнила від оподаткування ввізним митом імпорт спецобладнання для зберігання зернових.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

16 вересня 2022
росія знищила чи захопила в Україні понад 15% зерносховищ – Держдеп США
Унаслідок повномасштабного вторгнення Росії в Україну постраждали 15,7% українських сховищ урожаю. Такими є оцінки неурядової організації Conflict...
24 серпня 2022
Німеччина та Японія профінансують будівництво зерносховищ на $60 млн
Німеччина і Японія виділять понад $60 млн на будівництво в Україні постійних і тимчасових зерносховищ. Про це заявив канцлер ФРН Олаф Шольц на саміті...
28 липня 2022
Рада звільнила від оподаткування ввізним митом імпорт спецобладнання для зберігання зернових
Верховна Рада підтримала законопроєкт №7548-1, який звільняє від оподаткування ввізним митом імпорт мішків, рукавів та спецобладнання для зберігання...

Вибір редакції

14 серпня 2024
Що буде з цінами на кукурудзу, пшеницю, соняшник, ріпак, сою та ячмінь?
Вартість зернових та олійних нового врожаю зросте. Скільки коштуватиме соняшник, кукурудза, ріпак, соя, ячмінь та пшениця розповів у ексклюзивному...
26 серпня 2024
Як розрахувати мінімальну експортну ціну на пшеницю, кукурудзу, ріпак, ячмінь, сою?
Критерії визначення мінімальних експортних цін на пшеницю, кукурудзу, ячмінь, соняшник, сою, ріпак6 волоські горіши, макуху, мед. Детальніше про...
3 вересня 2024
Віталій Коваль: Дерибану державної землі більше не буде, всі – на електронні аукціони
Електронні аукціони з продажу права суборенди на державні землі – нова сторінка земельних відносин, яку перегорнув на 33 році незалежності...