Експерти розповіли, як війна вплинула на роботу сервісної компанії по точному землеробству
Експерти розповіли, як війна вплинула на роботу сервісної компанії по точному землеробству

Головний офіс компанії «Френдт» базується у Вінниці. Ми прокинулись 24 лютого шоковані новинами та одразу відкликали своїх працівників з відряджень для їх безпеки, адже важко було напевне спрогнозувати дії окупантів. Проте ще з перших днів війни ми зайняли чітку позицію з підтримки власного міста і країни, адже це наш дім.

Наші співробітники допомагали будувати блок-пости, ми розвозили гуманітарні вантажі в центри біженців, віддали одне з наших авто на потреби армії та долучились до збору коштів на необхідне нашим захисникам обладнання. 

Водночас ми розуміли, що посівна в Україні має відбуватися за будь-яких умов, і вже в перші березневі дні ми максимально почали повертатись до роботи. Спочатку була доступна відправка Новою Поштою та самовивіз, а вже згодом наша команда відновила виїзди спеціалістів на господарства в області, де це для них безпечно.

Цікавий факт, що один із наших клієнтів за підтримки наших спеціалістів зміг власноруч встановити на свій трактор автопілот, який пройшов тести та чудово працює. Тож дистанційний монтаж обладнання — теж можливий.

Як «Френдт» підтримує аграріїв? Фінансування систем ТЗ на період війни
Ще з перших днів війни ми вирішили давати українським аграріям безкоштовний доступ до нашої РТК-мережі, і всі, кому потрібен високоточний сигнал для їх навігації, можуть до нас звернутись. Також ми співпрацюємо з банками, які надають кредити на найвигідніших умовах, наприклад, система «5-7-9» від «Ощадбанку». 

Наявність обладнання та комплектуючих, робота польового сервісу
Оскільки наразі для аграріїв дуже важливо зменшувати витрати на ТМЦ, не знижуючи продуктивності та прогнозованої врожайності, то збільшився попит на обладнання, що допомагає автоматизувати польові операції. На щастя, Міністерство аграрної політики сприяє побудові нових логістичних ланцюгів, які допоможуть пришвидшити поповнення запасів необхідного обладнання. Проте на сьогоднішній день на складах нашої компанії вистачить запасу приблизно на шість місяців.

Але, наприклад, кабельну продукцію наша компанія виготовляє сама, і ми маємо достатньо сировини, щоб забезпечити своєчасну поставку замовлень. Завдяки цьому ми й почали також робити проводку і на військову, і на комунальну, і на будівельну техніку. 

Наш сервіс виїжджає на господарства, що знаходяться на територіях, де немає активних бойових дій. Проте, ми консультуємо наших клієнтів з усіх куточків України в телефонному режимі задля вирішення усіх питань. А надіслати обладнання для ремонту завжди можна поштою.

Команда «Френдт»

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

19 квітня 2022
Міндовкілля оприлюднило методику для визначення шкоди ґрунту через бойові дії
Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України затвердило Методику визначення розміру шкоди, завданої землі, ґрунтам внаслідок...
10 березня 2022
У Херсоні російські окупанти розгромили Інститут зрошуваного землеробства
У Херсоні російські військові розгромили Інститут зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України, який опинився просто у зоні...
16 вересня 2021
Українським аграріям пропонують впроваджувати органічне вуглецеве землеробство
Народний депутат Вадим Івченко запропонував українському АПК почати впровадження агробізнесової моделі США, яка дозволить зменшити викиди вуглецю і...

Вибір редакції

25 липня 2022
Розблокування морських портів України для вивезення зерна – це пермога чи зрада?
Заступник директора Департаменту комерційної роботи «Укрзалізниці» Валерій Ткачов розповів деталі угоди про експорт зерна, підписаної...
24 липня 2022
Зернове перемир’я: наслідки та основні питання до підписаного договору у Стамбулі
Угоду про розблокування українських портів для експорту зерна підписали в Стамбулі представники Туреччини, ООН та України. Аналогічне візування...
1 липня 2022
Ринок землі – перший рік роботи: ціна землі, купівля продаж, області лідери
З моменту запуску ринку землі в Україні середньозважена ціна 1 га земель для товарного с/г виробництва становить 33 105 грн. За цей період було...