Експерти розповіли, як війна вплинула на роботу сервісної компанії по точному землеробству
Експерти розповіли, як війна вплинула на роботу сервісної компанії по точному землеробству

Головний офіс компанії «Френдт» базується у Вінниці. Ми прокинулись 24 лютого шоковані новинами та одразу відкликали своїх працівників з відряджень для їх безпеки, адже важко було напевне спрогнозувати дії окупантів. Проте ще з перших днів війни ми зайняли чітку позицію з підтримки власного міста і країни, адже це наш дім.

Наші співробітники допомагали будувати блок-пости, ми розвозили гуманітарні вантажі в центри біженців, віддали одне з наших авто на потреби армії та долучились до збору коштів на необхідне нашим захисникам обладнання. 

Водночас ми розуміли, що посівна в Україні має відбуватися за будь-яких умов, і вже в перші березневі дні ми максимально почали повертатись до роботи. Спочатку була доступна відправка Новою Поштою та самовивіз, а вже згодом наша команда відновила виїзди спеціалістів на господарства в області, де це для них безпечно.

Цікавий факт, що один із наших клієнтів за підтримки наших спеціалістів зміг власноруч встановити на свій трактор автопілот, який пройшов тести та чудово працює. Тож дистанційний монтаж обладнання — теж можливий.

Як «Френдт» підтримує аграріїв? Фінансування систем ТЗ на період війни
Ще з перших днів війни ми вирішили давати українським аграріям безкоштовний доступ до нашої РТК-мережі, і всі, кому потрібен високоточний сигнал для їх навігації, можуть до нас звернутись. Також ми співпрацюємо з банками, які надають кредити на найвигідніших умовах, наприклад, система «5-7-9» від «Ощадбанку». 

Наявність обладнання та комплектуючих, робота польового сервісу
Оскільки наразі для аграріїв дуже важливо зменшувати витрати на ТМЦ, не знижуючи продуктивності та прогнозованої врожайності, то збільшився попит на обладнання, що допомагає автоматизувати польові операції. На щастя, Міністерство аграрної політики сприяє побудові нових логістичних ланцюгів, які допоможуть пришвидшити поповнення запасів необхідного обладнання. Проте на сьогоднішній день на складах нашої компанії вистачить запасу приблизно на шість місяців.

Але, наприклад, кабельну продукцію наша компанія виготовляє сама, і ми маємо достатньо сировини, щоб забезпечити своєчасну поставку замовлень. Завдяки цьому ми й почали також робити проводку і на військову, і на комунальну, і на будівельну техніку. 

Наш сервіс виїжджає на господарства, що знаходяться на територіях, де немає активних бойових дій. Проте, ми консультуємо наших клієнтів з усіх куточків України в телефонному режимі задля вирішення усіх питань. А надіслати обладнання для ремонту завжди можна поштою.

Команда «Френдт»

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

14 березня 2023
Перелік критеріїв для віднесення міст до територій можливих бойових дій розширили
У Кабміні розширили перелік критеріїв за якими райони, області та міста відносять до територій можливих активних бойових дій. Про це йдеться у...
8 березня 2023
Аграрний міністр відповів, чи викличе війна дефіцит продуктів у 2023 році
Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський розповів, чи може окупація частини території України та руйнування підприємств...
7 березня 2023
Глава МВС вважає, що 30% звільнених земель вимагають негайного розмінування
30% звільненої від російських окупантів території України слід розмінувати вже зараз. Відповідну заяву зробив міністр внутрішніх справ України Ігор...

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...