Істерія щодо можливої військової агресії Росії негативно впливає на розвиток економіки, — Юрій Косюк
Істерія щодо можливої військової агресії Росії негативно впливає на розвиток економіки, — Юрій Косюк

Істерія, яка розвивається навколо російсько-українського конфлікту надто роздута. Росія і США розв'язують свої питання, а Україна — це точка, де зійшлася ця велика геополітика. Таку думку висловив власник МХП Юрій Косюк в інтерв'ю You Tube-каналу МХП.

За його словами, ніяких військових конфліктів не буде, адже у нас немає розколу у суспільстві. Більшість українців уже визначилися та точно не хочуть бути частиною імперії.

«Зніміть питання про те, чи буде військова агресія. В Росії немає жодного шансу, зокрема, з величезними витратами, спробувати втримати Україну. Тим більше світова спільнота на українській стороні», — каже він.

Юрій Косюк переконаний, що ця «істерія» — це політичні ігри великих країн, а фізичних дій на території України не буде. Він зазначає, що деякі компанії кажуть своїм співробітникам, що готові їм допомагати та навіть евакуювати їх в інші країни, де безпечніше.

Коли я чую, що хтось каже, що вивозять співробітників компанії, — я завжди ставлю питання: а їх будуть вивозити з їхніми родинами? Чи вони самі втечуть? Зрозумійте, що сіяння паніки тільки на руку нашому північному сусіду для того, щоб сильніше внести в хаос країну. Ніхто нікого евакуювати не буде, бо для цього не буде жодної причини», — акцентує Юрій Косюк.

За його словами, такі панічні настрої не критично вплинуть на економіку країни. Україна досить самодостатня у своїй продовольчій безпеці та може прогодувати ще велику частину світу.

Чи вплине це на економіку? Вплине. Багато інвесторів сумніватимуться чи інвестувати в країну, яка знаходиться в такій істерії. Це загальмує розвиток економіки, але про порожні полиці в магазинах мова не йде. Я в це категорично не вірю», — додає бізнесмен.

Юрій Косюк каже, що деякі компанії повідомляють про скорочення бізнесу та про зниження продаж. Люди в тривозі економлять та витрачають менше коштів. Проте на компанію МХП, це практично не вплинуло. Якщо українці й ставали біднішими — вони все одно зверталися до продукції, через те, що це нині найдоступніший протеїн. Люди пережили дві економічні кризи, три революції і пройшли їх абсолютно рівно.

За його словами, ситуація скоріш за все, залишиться стабільною. Адже у світі великий дефіцит продовольства, а ціна на нього росте. Відтак, бізнес як оперував, так і оперує, споживач як споживав, так і споживає.

Істерія пройде і всі зрозуміють, що це був дим нагнаний для того, щоб ми були центром великої геополітики. Все буде добре! Ми будемо краще жити, ніж жили. Ми станемо міцнішими та зрозуміємо, що ми єдина нація, а Україна була і буде» — підсумував Юрій Косюк.

Нагадаємо, агробізнес озвучив план дій на випадок ескалації воєнного конфлікту в Україні. Детальніше читайте у аналітичному матеріалі - Аграрний фронт: бізнес готується до війни з Росією.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

15 лютого 2022
МХП продовжує забезпечувати продовольчу та економічну безпеку країни, — Юрій Косюк
ЗСУ захищають наші кордони, дипломати ведуть боротьбу і шукають політичні інструменти виходу з ситуації, а ми в МХП вкладаємо всі свої сили в те, що...
10 лютого 2022
Росія має намір заблокувати Чорне та Азовське моря – експерт
Росія заблокувала судноплавство на великих ділянках уздовж українського узбережжя Чорного та Азовського морів, і це дуже схоже на підготовку до...
7 лютого 2022
Росія може заблокувати українські глибоководні порти у разі повномасштабного вторгнення – експерт
Якщо на території України Росія розгорне широкомасштабну війну, ні про яку ритмічність експорту, а тим більше забезпечення раніше законтрактованих...

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...