«Перший Український Аграрний Фонд» під управлінням КУА SI Capital стає закритим недиверсифікованим корпоративним фондом
«Перший Український Аграрний Фонд» під управлінням КУА SI Capital стає закритим недиверсифікованим корпоративним фондом

«Перший Український Аграрний Фонд» під управлінням КУА SI Capital стає закритим недиверсифікованим корпоративним фондом. Про це повідомляє пресслужба компанії.

У рамках трансформації інвесторам фонду було нараховано дивіденди у розмірі 13,2 млн грн або 392 грн на один пай. У «Першому Українському Аграрному Фонді» повідомили, що  всі інвестори ухвалили рішення про реінвестування основної частини отриманого прибутку в Фонд.

Причин для подібного перетворення декілька. Перебуваючи в постійному діалозі з інвесторами, «Перший Український Аграрний Фонд» взяв до уваги їх побажання щодо удосконалення цього інвестиційного продукту компанії та провів його оновлення.

Чого чекати інвесторам оновленого ПУАФ?

 • Відсутність порогу входу. Відтепер як фізичні, так і юридичні особи можуть стати інвесторами фонду при покупці від однієї акції фонду за вартістю чистих активів.

 • Інвесторам фонду, зацікавленим в придбанні сільськогосподарської землі, надається пріоритетне право викупу земель, які находяться в оренді агрокомпаній Фонду.

В іншому – все як і було. Аудитором залишається найбільша компанія Великої Четвірки – PwC, оцінювач – BakerTilly, тож інвестори можуть бути впевненими в прозорості діяльності.

Нагадаємо, «Перший Український Аграрний Фонд» створено для інвестування та отримання доходу від активних операцій в АПК України. За даними Державної служби статистики України, починаючи з 2000 року середня рентабельність агропромислового комплексу України складає 22,5%.

З початку року Фонд продемонстрував позитивну динаміку + 58, 79%.

Детальніше про фонд та як стати інвестором дивіться на сайті.

Заявку на придбання акцій «Першого Українського Аграрного Фонду» можна заповнити на нашому сайті.

Для довідки: КУА SI Capital – українськакомпанія з управління активами. Наша місія – зробити інвестиції зрозумілими та доступними для кожного українця, а Україну – країною заможних людей. Використовуючибільшніш 20 річний досвід роботи на фінансовому ринку, команда КУА SI Capitalпрацює для того, щоб примножувати капітал наших клієнтів. З нами кожен охочий може інвестувати свої заощадження на фондовому ринку та забезпечити собі власну фінансову стабільність та незалежність.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

28 грудня 2021
Озвучено ТОП-10 прибуткових держкомпаній у 2021 році, серед них — аграрні
15 найбільших державних компаній України, які обрані урядом для реформи корпоративного управління, прозвітували про фінансові результати за 9 місяців...
28 грудня 2021
АТ «Аграрний фонд» може забезпечити страховку продовольчих резервів зерна в Україні
Держава має забезпечити мінімальну страховку продовольчих резервів зерна. За умови підтримки уряду зробити це може АТ «Аграрний фонд»....
3 грудня 2021
Капітальні інвестиції на розвиток аграрних секторів економіки у 2021 році зростають, — експерти
Капітальні інвестиції в агропродовольчі сектори економіки за січень-вересень 2021 року склали 48828,9 млн грн, з них у сільське...

Вибір редакції

6 січня 2023
Ринок оренди сільськогосподарських земель – що чекати цього року?
Як зміниться вартість оренди гектару сільськогосподарські землі у 2023 році? Детально у ексклюзивному блозі на AgroPolit.com розповів співзасновник...
4 січня 2023
Бюджетна підтримка агросектору та об’єднаних громад у 2023 році  
Державна підтримка агросектору та об’єднаних територіальних громад (ОТГ) у 2023 році – зріз програм та субвенцій у бюджеті-2023...
8 грудня 2022
Реєстрація однорічних договорів оренди землі – юридичні колізії
Як перереєструвати та зареєструвати однорічні договори оренди землі - у блозі на AgroPolit.com розповів експерт із земельних питань Ігор...