Вексельні операції ПУМБ користуються попитом у аграріїв — названо переваги
Вексельні операції ПУМБ користуються попитом у аграріїв — названо переваги

Портфель авальованих векселів Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) досяг рекордної позначки у 647 млн грн, а його загальний приріст у порівнянні з минулим роком становив більше 50%. З такими показниками банк продовжує утримувати провідні позиції та входити у трійку лідерів ринку за обсягом вексельних операцій. Про це повідомляє прес-служба банку.

Інтерес агровиробників до цього фінансового інструменту у ПУМБ насамперед пов’язують з його вигідністю.

Так, авальований ПУМБ вексель дозволяє аграріям розрахуватися з дистриб’ютором за насіння, добрива та ЗЗР на умовах відстрочки платежу. З його допомогою клієнти мають змогу профінансувати навесні до 100% вартості товару, а розрахуватись за нього восени. Сукупна ж ціна придбаної продукції буде вигіднішою, ніж на умовах товарного кредиту від дистриб’ютора, а вартість операції авалювання векселя обійдеться векселедавцю в 4-5 разів дешевше за стандартний банківський кредит.

Інтерес клієнтів пожвавлює і співпраця ПУМБ з більшістю міжнародних виробників засобів захисту рослин і насіння, які приймають векселі банку. Серед найвідоміших – «Syngenta», «BAYER», «BASF», «DUPONT» и «СУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА».

Популярність авальованого векселя як засобу розрахунку серед виробників агропродукції доволі висока. Все більше клієнтів бачать у векселі інструмент, який дозволяє гнучко управляти своїми фінансовими ресурсами не відволікаючи обігові кошти,» - зазначає Олександр Камаралі, керівник напрямку вексельних операцій ПУМБ.

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

11 січня 2022
Як вивести тваринництво із кризи?
Галузь тваринництва (ВРХ, МРХ, свинарство, вівчарство, козівництво) в Україні переживає не найлегші часи. Фахівці відзначають критичне скорочення...
10 січня 2022
Данило Гетманцев: Мені всім виробникам хочеться дати нульову ставку ПДВ
Нова податкова реформа в Україні ґрунтуватиметься на відбіленні заробітних плат і доходів. Під цим соусом її автори закладають зменшення ставки...
4 січня 2022
Аграрні закони 2021: податки, оренда, ринок землі, кредитування
Двадцять аграрних законів ухвалила Верховна Рада у 2021 році. Держпідтримка АПК, кредитування аграріїв та оподаткування, децентралізація та...