Вексельні операції ПУМБ користуються попитом у аграріїв — названо переваги
Вексельні операції ПУМБ користуються попитом у аграріїв — названо переваги

Портфель авальованих векселів Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) досяг рекордної позначки у 647 млн грн, а його загальний приріст у порівнянні з минулим роком становив більше 50%. З такими показниками банк продовжує утримувати провідні позиції та входити у трійку лідерів ринку за обсягом вексельних операцій. Про це повідомляє прес-служба банку.

Інтерес агровиробників до цього фінансового інструменту у ПУМБ насамперед пов’язують з його вигідністю.

Так, авальований ПУМБ вексель дозволяє аграріям розрахуватися з дистриб’ютором за насіння, добрива та ЗЗР на умовах відстрочки платежу. З його допомогою клієнти мають змогу профінансувати навесні до 100% вартості товару, а розрахуватись за нього восени. Сукупна ж ціна придбаної продукції буде вигіднішою, ніж на умовах товарного кредиту від дистриб’ютора, а вартість операції авалювання векселя обійдеться векселедавцю в 4-5 разів дешевше за стандартний банківський кредит.

Інтерес клієнтів пожвавлює і співпраця ПУМБ з більшістю міжнародних виробників засобів захисту рослин і насіння, які приймають векселі банку. Серед найвідоміших – «Syngenta», «BAYER», «BASF», «DUPONT» и «СУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА».

Популярність авальованого векселя як засобу розрахунку серед виробників агропродукції доволі висока. Все більше клієнтів бачать у векселі інструмент, який дозволяє гнучко управляти своїми фінансовими ресурсами не відволікаючи обігові кошти,» - зазначає Олександр Камаралі, керівник напрямку вексельних операцій ПУМБ.

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

22 травня 2023
Земля України попри війну – надійний інвестиційний ресурс
Сільськогосподарська земля України залишається надійним інвестиційним об'єкт. Аналіз ринку землі читайте на AgroPolit.com у блозі голови асоціації...
18 травня 2023
Зернова угода і стратегія розвитку повоєнного аграрного потенціалу України
Зернова угода продовжена ще на два місяці. Тож зерновий коридор Чорним морем діятиме до 18 липня 2023 року. Світ продовжить отримувати українську...
17 квітня 2023
Зерновий фронт ЄС: чому Польща, Угорщина, Словаччина блокують аграрний експорт з України?
Був один, а стало два «фронти» для України. Перший – військова агресія росії. Другий (економічний) відкрився наприкінці минулого...