Керівником Державного агентства резерву України суд призначив старого/нового очільника
Ярослав Погорілий

Шостий апеляційний адміністративний суд міста Києва задовольнив (частково) позов Ярослава Погорілого до Кабінету Міністрів України і поновив його на посаді керівника Державного агентства резерву України з першого вересня 2021 року. 

Нагадаємо, свого часу після призначення на керівну посаду до Держрезерву, Погорілий підняв тему крадіжок у структурі державних підприємств, чим спричинив виникнення гучного скандалу, після чого він був звільнений з посади. Однак, це не стало закінченням історії. 

У тексті постанови йдеться про наступне:

Скаргу Погорілого Ярослава Андрійовича на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 28 квітня 2021 року – задовольнити частково.

Рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 28 квітня 2021 року – скасувати.

Прийняти нову постанову, якою позовні вимоги Погорілого Ярослава Андрійовича до Кабінету Міністрів України, Державного агентства резерву України, третя особа: Тимчасово виконуючий обов'язки Голови Державного агентства резерву України – заступник Голови Держрезерву Барабаш Микита Олександрович, про визнання протиправними та скасування рішень, зобов'язання вчинити певні дії – задовольнити частково.

Визнати протиправним та скасувати розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 травня 2020 року № 519-Р «Про звільнення Погорілого Я.А. з посади голови Державного агентства резерву України».

Визнати протиправним та скасувати наказ Державного агентства резерву України від 15 травня 2020 року № 161-К «Про кадрові питання» в частині оголошення розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 травня 2020 року № 519-Р «Про звільнення Погорілого Я.А. з посади голови Державного агентства резерву України» та припинення виконання повноважень за посадою Голови Державного агентства резерву України Погорілим Ярославом Андрійовичем 15 травня 2020 року відповідно до ч. 1 ст. 87-1 Закону України «Про державну службу».

Визнати протиправним та скасувати наказ Державного агенства резерву України  № 264-К від 21 серпня 2020 року «Про звільнення Погорілого Я.А.».

Визнати протиправним та скасувати запис № 23 від 21 серпня 2020 року в трудовій книжці АЕ 135097 Погорілого Ярослава Андрійовича.

Зобовꞌязати Кабінет Міністрів України поновити Погорілого Ярослава Андрійовича на посаді Голови Державного агентства резерву України з 16 травня 2020 року.

У задоволенні решти позовних вимог – відмовити.

Постанова набирає законної сили з моменту прийняття та може бути оскаржена протягом 30 днів, з урахуванням положень статті 329 Кодексу адміністративного судочинства України, шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду.

Нагадаємо, у серпні Кабінет Міністрів України оголосив конкурси на зайняття посад заступника голови Державного агенства резерву та голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

12 серпня 2021
Уряд оголосив конкурси на посаду голови Держгеокадастру та заступника голови Держрезерву
Кабінет Міністрів України оголосив конкурси на зайняття посад заступника голови Державного агенства резерву та голови Державної служби України з...
9 серпня 2021
Верховний Суд вказав, на кому лежить податковий обов’язок щодо сплати за оренду земельної ділянки
Податковий обов'язок щодо сплати орендної плати у таких правовідносинах лежить на орендарі земельної ділянки, який визначений в договорі оренди...
27 червня 2020
Озвучено план реорганізації Держрезерву, – Погорілий
Реформований Держрезерв мав стати системою з електронним контролем. Про це в інтерв’ю AgroPolit.com розповів екс-керівник Держрезерву...

Вибір редакції

14 жовтня 2021
Ринок землі – результати від Мінагро, Мінюсту, Нотаріальної палати та Держгеокадастру
Мінагро оприлюднило результати роботи 100 днів робити ринку землі. За даними земельного моніторингу відомства, куплено і продано 70 569 га землі, що...
12 жовтня 2021
Іван Чайківський: Уряд у 2022 році мав би запропонувати аграріям спецрежим для створення доданої вартості
Агросектор у новому політичному сезоні обіцяє знову бути однією з ТОП-тем. Підстав вдосталь: зростання цін на газ породжує вже зараз питання, що буже...
13 жовтня 2021
Вадим Івченко: Аграрної політики як такої наразі не бачу жодної
Як вплине на розвиток АПК аграрна складова бюджету на 2022 рік? Що змінилося за сто днів з моменту запуску ринку землі та які подальші кроки з...