Жінок-фермерів та малопредставлені групи агробізнесу навчатимуть ефективності управління
Жінок-фермерів та малопредставлені групи агробізнесу навчатимуть ефективності управління

Ukrainian Food Valley за підтримки програми USAID AGRO проведуть навчальну онлайн-програму «МІНІ-MBA», для жінок-фермерів та малопредставлених груп агробізнесу, повідомляє Кurkul.com.

«Програма покликана підвищити управлінські та лідерські спроможності учасників з метою покращення ефективності агробізнесу, підвищення комунікативних навичок завдяки новітнім методикам, сприянню розвитку, обміну досвідом, ідеями, проєктами та товарами», — йдеться в повідомленні.
Навчальний онлайн-курс «МІНІ-MBA» розроблений експертами для:

  • жінок-фермерів;
  • студентів та молоді;
  • літніх людей;
  • людей із особливими потребами;
  • внутрішньо переміщених осіб;
  • ветеранів АТО;
  • представників національних меншин, що проживають у сільській місцевості.

Освітня програма спрямована на розвиток регіонів та сільських громад, зокрема створенні критичної маси управлінців та підприємців агросфери, які братимуть на себе ризики, пов’язані з запровадженням прогресивних технологій виробництва та керувати ними. 

Для учасників Зимової школи GESI, що успішно пройшли курс навчання, «Міні-МВ» надається безкоштовно. Для представників ринку, що мають бажання приєднатись до даного курсу, навчання здійснюється на платній основі.

Програма «МІНІ-MBA» складатиметься із 12 модулів, розпочнеться у вересні 2021 р. та триватиме 19 місяців! Навчальний курс буде адаптований для людей з порушенням слуху.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

21 жовтня 2021
Зростання ціни на газ – причини та наслідки газового шоку для АПК
Збільшення ціни на природний газ б'є по аграрному виробництву України. Адже країна має критичну залежність від газу у найважливіших галузях...
20 жовтня 2021
Держгеокадастр ініціює зміну способу оцінки вартості землі сільськогосподарського призначення для Фонду держмайна
Держгеокадастр пропонує змінити алгоритм розрахунку Фондом держмайна України оціночної вартості земельних ділянок сільськогосподарського призначення...
18 жовтня 2021
Перші сто днів роботи ринку землі – перевага на боці оренди
Минули перші сто днів роботи ринку сільськогосподарських земель. Ми вже можемо оцінити перші результати, доступні нам завдяки моніторингу...