Озвучено переваги злиття KMZ Industries і елеваторного напрямку Variant Agro Build
Озвучено переваги злиття KMZ Industries і елеваторного напрямку Variant Agro Build

Злиття KMZ Industries і елеваторного напрямку Variant Agro Build стало несподіванкою. Особливо на тлі затишшя на ринку M&A через корона-кризу. Однак ринок очікує від злиття ефект масштабу, який і закладали в угоду компанії. Про це йдеться в матеріалі «Ефект масштабу. Як ринок сприйняв злиття KMZ Industries і елеваторного напрямку Variant Agro Build» на Latifundist.com.

«Злиття KMZ Industries і елеваторного напрямку Variant Agro Build, в принципі, логічне: одна компанія, маючи великий виробничий потенціал з якісною інженерною системою, об'єднується з успішною компанією, у якої побудована ефективна комерційна і маркетингова стратегія», — прокоментував генеральний директор групи компаній VITAGRO Петро Лабазюк.

Деякі учасники ринку говорять, що незважаючи на те, що Variant Agro Build не перший рік працювала в елеваторному бізнесі, для компанії ця ніша була занадто специфічною і складною. Адже до будівництва великого зерносховища може пройти два роки підготовки і переговорів. Іноді замовники відмовляються в останній момент. А власники промислового холдингу звикли до більш прогнозованого бізнесу, тому продаж елеваторного виробництва для них був логічним.

Це об'єднання підприємств, що мають однакову культуру виробництва. Це і укрупнення, і збільшення потужностей виробництва, і, безумовно, передача кращого досвіду фахівцями всередині об'єднаної компанії. KMZ Industries розвивається, нарощує обсяги виробництва, і нові потужності дозволять їй виконувати більш масштабні проекти», — розповів керівник елеваторного напрямки МХП Андрій Шевчук.

Нагадаємо, що під час робочого візиту міністра аграрної політики України Романа Лещенко на завод об'єднаної компанії KMZ Industries і «Варіант Агро Строй» учасники зустрічі обговорили проблеми українських виробників елеваторного обладнання.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

19 вересня 2022
Агросектор і війна: що підготував уряд і парламент аграріям?
Агросектор вистояв в умовах військової агресії росії. АПК поступово оговтується і вчиться жити по-новому. Як допомагає та які кроки планує вжити...
21 вересня 2022
Держпідтримка агросектору у 2023 році
Наступного року аграріям доведеться покласти зуби на полиці, міцно стиснути зуби і затягнути паски під горло – грошей на підтримку агросектору...
17 серпня 2022
Акциз на пальне зросте: що буде з цінами на бензин і дизель?
Парламент пропонує поновити акциз на пальне у сумі 100 євро за 1000 літрів. Законопроект із цією нормою (№7668 «Про внесення змін до розділу ХХ...