Озвучено переваги злиття KMZ Industries і елеваторного напрямку Variant Agro Build
Озвучено переваги злиття KMZ Industries і елеваторного напрямку Variant Agro Build

Злиття KMZ Industries і елеваторного напрямку Variant Agro Build стало несподіванкою. Особливо на тлі затишшя на ринку M&A через корона-кризу. Однак ринок очікує від злиття ефект масштабу, який і закладали в угоду компанії. Про це йдеться в матеріалі «Ефект масштабу. Як ринок сприйняв злиття KMZ Industries і елеваторного напрямку Variant Agro Build» на Latifundist.com.

«Злиття KMZ Industries і елеваторного напрямку Variant Agro Build, в принципі, логічне: одна компанія, маючи великий виробничий потенціал з якісною інженерною системою, об'єднується з успішною компанією, у якої побудована ефективна комерційна і маркетингова стратегія», — прокоментував генеральний директор групи компаній VITAGRO Петро Лабазюк.

Деякі учасники ринку говорять, що незважаючи на те, що Variant Agro Build не перший рік працювала в елеваторному бізнесі, для компанії ця ніша була занадто специфічною і складною. Адже до будівництва великого зерносховища може пройти два роки підготовки і переговорів. Іноді замовники відмовляються в останній момент. А власники промислового холдингу звикли до більш прогнозованого бізнесу, тому продаж елеваторного виробництва для них був логічним.

Це об'єднання підприємств, що мають однакову культуру виробництва. Це і укрупнення, і збільшення потужностей виробництва, і, безумовно, передача кращого досвіду фахівцями всередині об'єднаної компанії. KMZ Industries розвивається, нарощує обсяги виробництва, і нові потужності дозволять їй виконувати більш масштабні проекти», — розповів керівник елеваторного напрямки МХП Андрій Шевчук.

Нагадаємо, що під час робочого візиту міністра аграрної політики України Романа Лещенко на завод об'єднаної компанії KMZ Industries і «Варіант Агро Строй» учасники зустрічі обговорили проблеми українських виробників елеваторного обладнання.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

14 жовтня 2021
Ринок землі – результати від Мінагро, Мінюсту, Нотаріальної палати та Держгеокадастру
Мінагро оприлюднило результати роботи 100 днів робити ринку землі. За даними земельного моніторингу відомства, куплено і продано 70 569 га землі, що...
12 жовтня 2021
Іван Чайківський: Уряд у 2022 році мав би запропонувати аграріям спецрежим для створення доданої вартості
Агросектор у новому політичному сезоні обіцяє знову бути однією з ТОП-тем. Підстав вдосталь: зростання цін на газ породжує вже зараз питання, що буже...
13 жовтня 2021
Вадим Івченко: Аграрної політики як такої наразі не бачу жодної
Як вплине на розвиток АПК аграрна складова бюджету на 2022 рік? Що змінилося за сто днів з моменту запуску ринку землі та які подальші кроки з...