Світовий лідер молочної генетики відкрив своє представництво в Україні
Світовий лідер молочної генетики відкрив своє представництво в Україні

Сьогодні в Україні відбулося відкриття офіційного представництва міжнародного лідера в сфері генетики великої рогатої худоби (ВРХ), компанії Alta Genetics - «Альта Дженетікс Україна». Про це повідомляє Latifundist.com.

«Alta Genetics допомагає фермерським господарствам у всьому світі вибирати бугаїв-плідників з урахуванням характеристик і індивідуальних потреб кожної тварини в окремому господарстві. Тепер і українська тваринницька галузь отримає новий виток розвитку. Високотехнологічні методи підбору генетичного матеріалу, багаторічний досвід роботи і фахівці вищого класу роблять експертизу «Альта Дженетікс Україна» по-справжньому унікальною», - повідомляють представники компанії.

В Україні Alta Genetics представить 13 бугаїв-плідників таких молочних і м'ясних порід як Голштинська (чорні і червоні), джерсейської, Швіцкая, ангуської і герефордської.

«Міжнародна сім'я Alta Genetics стала ще більше і міцніше. Українське представництво - це важлива точка на нашій карті і перспективний напрямок для бізнесу. У країні є величезний потенціал для розвитку тваринницької галузі в цілому і великої рогатої худоби зокрема. Упевнений, що наші технології допоможуть вирішити бізнес-завдання клієнтів, розширивши і поліпшивши генетичний потенціал їх поголів'я», - зазначив віце-президент з продажу компанії Alta Genetics (Нідерланди) Рене Коуманс.

Відмовляючись від застарілого, але все ще властивого галузі «сліпого методу», коли вибір бика-виробника відбувається по його зовнішньому вигляду на фото і описових характеристиках, «Альта Дженетікс Україна» пропонує науковий підхід. У рішенні компанії вся інформація про характеристики і потреби поголів'я заноситься в спеціальну програму, яка автоматично обчислює результати і видає перелік бугаїв-плідників, які ідеально відповідають потребам певного стада.

Відзначається, що завдяки використанню даної програми можна поліпшити саме ті показники, які необхідні для даного господарства - здоров'я, продуктивність поголів'я, якісні показники молока, зовнішній вигляд тварин і інше.

Компанія також надає консультаційні послуги, післяпродажну підтримку і навчання в сфері тваринництва.

«Альта Дженетікс Україна» залишила собі таку ж місію і традиції, як і у Alta Genetics - створення довгострокових відносин шляхом створення цінностей для клієнтів. Ми покращуємо товарну рентабельність стада генетикою і надаємо високоякісні послуги в області відтворення і управління стадом. На сьогоднішній день головне завдання компанії - постачати в Україну найкращу генетику, насіння, ембріони, нетелі, як молочних, так і м'ясних порід бугаїв», - зазначив гендиректор «Альта Дженетікс Україна» Петро Сохацький.

За його словами, перевага Alta Genetics - потужна програма підбору бугаїв через Alta-GPS.

«Для нас важливо почати завойовувати ринок c довіри клієнтів. Ринок тісний і якщо зараз прийти до фермера чи виробнику і сказати, що наша генетика краще, то він просто не повірить. Працюючи з нами, виробник зможе побачити результат вже через 2-3 роки. Ми хочемо працювати з усіма підприємствами, хто бачить свої підприємства процвітаючими та високопродуктивними і через 10 років», - розповів він.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

19 вересня 2022
Агросектор і війна: що підготував уряд і парламент аграріям?
Агросектор вистояв в умовах військової агресії росії. АПК поступово оговтується і вчиться жити по-новому. Як допомагає та які кроки планує вжити...
21 вересня 2022
Держпідтримка агросектору у 2023 році
Наступного року аграріям доведеться покласти зуби на полиці, міцно стиснути зуби і затягнути паски під горло – грошей на підтримку агросектору...
17 серпня 2022
Акциз на пальне зросте: що буде з цінами на бензин і дизель?
Парламент пропонує поновити акциз на пальне у сумі 100 євро за 1000 літрів. Законопроект із цією нормою (№7668 «Про внесення змін до розділу ХХ...