Світовий лідер молочної генетики відкрив своє представництво в Україні
Світовий лідер молочної генетики відкрив своє представництво в Україні

Сьогодні в Україні відбулося відкриття офіційного представництва міжнародного лідера в сфері генетики великої рогатої худоби (ВРХ), компанії Alta Genetics - «Альта Дженетікс Україна». Про це повідомляє Latifundist.com.

«Alta Genetics допомагає фермерським господарствам у всьому світі вибирати бугаїв-плідників з урахуванням характеристик і індивідуальних потреб кожної тварини в окремому господарстві. Тепер і українська тваринницька галузь отримає новий виток розвитку. Високотехнологічні методи підбору генетичного матеріалу, багаторічний досвід роботи і фахівці вищого класу роблять експертизу «Альта Дженетікс Україна» по-справжньому унікальною», - повідомляють представники компанії.

В Україні Alta Genetics представить 13 бугаїв-плідників таких молочних і м'ясних порід як Голштинська (чорні і червоні), джерсейської, Швіцкая, ангуської і герефордської.

«Міжнародна сім'я Alta Genetics стала ще більше і міцніше. Українське представництво - це важлива точка на нашій карті і перспективний напрямок для бізнесу. У країні є величезний потенціал для розвитку тваринницької галузі в цілому і великої рогатої худоби зокрема. Упевнений, що наші технології допоможуть вирішити бізнес-завдання клієнтів, розширивши і поліпшивши генетичний потенціал їх поголів'я», - зазначив віце-президент з продажу компанії Alta Genetics (Нідерланди) Рене Коуманс.

Відмовляючись від застарілого, але все ще властивого галузі «сліпого методу», коли вибір бика-виробника відбувається по його зовнішньому вигляду на фото і описових характеристиках, «Альта Дженетікс Україна» пропонує науковий підхід. У рішенні компанії вся інформація про характеристики і потреби поголів'я заноситься в спеціальну програму, яка автоматично обчислює результати і видає перелік бугаїв-плідників, які ідеально відповідають потребам певного стада.

Відзначається, що завдяки використанню даної програми можна поліпшити саме ті показники, які необхідні для даного господарства - здоров'я, продуктивність поголів'я, якісні показники молока, зовнішній вигляд тварин і інше.

Компанія також надає консультаційні послуги, післяпродажну підтримку і навчання в сфері тваринництва.

«Альта Дженетікс Україна» залишила собі таку ж місію і традиції, як і у Alta Genetics - створення довгострокових відносин шляхом створення цінностей для клієнтів. Ми покращуємо товарну рентабельність стада генетикою і надаємо високоякісні послуги в області відтворення і управління стадом. На сьогоднішній день головне завдання компанії - постачати в Україну найкращу генетику, насіння, ембріони, нетелі, як молочних, так і м'ясних порід бугаїв», - зазначив гендиректор «Альта Дженетікс Україна» Петро Сохацький.

За його словами, перевага Alta Genetics - потужна програма підбору бугаїв через Alta-GPS.

«Для нас важливо почати завойовувати ринок c довіри клієнтів. Ринок тісний і якщо зараз прийти до фермера чи виробнику і сказати, що наша генетика краще, то він просто не повірить. Працюючи з нами, виробник зможе побачити результат вже через 2-3 роки. Ми хочемо працювати з усіма підприємствами, хто бачить свої підприємства процвітаючими та високопродуктивними і через 10 років», - розповів він.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

26 жовтня 2020
Невиконання форвардних контрактів – вирок фермерам чи шлях до діалогу з трейдерами?
Аналіз осінніх ринкових цін на зернові, а також динаміка виконання форвардних контрактів українськими фермерами демонструє, що український АПК...
20 жовтня 2020
Роман Лещенко – про передачу державних земель народу, інвентаризацію, корупцію, детінізацію, безоплатну приватизацію та реформу Держгеокадастру
Голова Держгеокадастру, уповноважений президента із земельних питань Роман Лещенко в інтерв'ю Latifundist.com розповів про те, як передаватиметься...
21 жовтня 2020
Земля громадам від Президента: де її шукати?
Під час земельного форуму «Земля – народу», організованого під час візиту на Чернігівщину, Президент Володимир Зеленський озвучив...