У компанії «Агропродсервіс» заявили, що на них чинять інформаційну атаку
У компанії «Агропродсервіс» заявили, що на них чинять інформаційну атаку

В останніх декілька днів компанія  ПАП «Агропродсервіс», її керівництво та  засновники піддаються інформаційній атаці. Про це повідомляє сайт компанії. 

Зазначається, що неправдива інформація стосується намірів компанії засіяти земельні паї поблизу сіл Геленки та Олесино (Козівська громада), які надані ПАП «Агропродсервіс» в оренду та зареєстровані в установленому порядку.

«Враховуючи, що компанія «Агропродсервіс» веде свою господарську діяльність виключно на землях, по яких має в установленому порядку зареєстровані діючі документи на право володіння та користування цими земельними ділянками, вважаємо за доцільне оприлюднити офіційну позицію керівництва підприємства, оскільки наші опоненти подають її спотворено та виключно у власних інтересах, що немає нічого спільного з правдою та законністю», – ідеться у заяві.

У компанії «Агропродсервіс» стверджують, що у  2016 році між власниками земельних паїв сіл Геленки та Олесино (тоді Козівського району) та ТОВ «Теофіпілка» (підприємство, учасником якого було ПАП «Агропродсервіс») в особі директора Степана Сказка були укладені договори оренди земельних ділянок на 10 років.

Відповідно до умов цих договорів, ТОВ «Теофіпілка» надано право здійснювати господарську діяльність на земельних ділянках с. Олесино та с. Геленки та виплачувати власникам орендну плату у розміру і на умовах, визначених у договорах.

Після підписання та державної реєстрації договорів, як того і вимагає законодавство, ТОВ «Теофіпілка» приступило до обробітку земельних ділянок, оскільки володіло всіма правами і обов’язками, наданими власниками земельних ділянок і відображеними в договорі оренди. Однак, у квітні 2018 року стало відомо, що Сказко Степан Йосипович, який на той час був директором ТОВ «Теофіпілка» і одночасно засновником та головою Фермерського господарства «Урожай – Тео», всупереч встановлених обмежень у повноваженнях, припинив дію договорів оренди паїв з ТОВ «Теофіпілка» та підписав договори оренди на ті ж самі паї з власним Фермерським господарством «Урожай – Тео». В результаті, Сказко С.Й. отримав кримінальну справу по факту зловживання повноваженнями, наданими йому як керівнику юридичної особи», – зазначили у заяві.

Зазначається, що перший публічний конфлікт стався весною того ж 2018 року, коли на земельні ділянки, які були підготовлені під посів ТОВ «Теофіпілка» і «вкрадені» паном Сказком, виїхала працювати с/г техніка нашого підприємства. Щоб уникнули відкритої конфронтації, ТОВ «Теофіпілка» відмовилася від обробітку цих паїв.

Впродовж 2019-2020 років 33 пайовики, розчарувавшись в діяльності Степана Йосиповича Сказка, зрозуміли, що свого часу вони були введені ним в оману. Тому прийняли рішення укласти нові договори оренди своїх паїв безпосередньо з ПАП «Агропродсервіс», право орендного користування відповідно до яких зареєстровано в установленому порядку», – ідеться у повідомленні.

Додається, що саме на ці паї для проведення комплексу весняно-польових робіт 2021 року виїхала с/г техніка компанії «Агропродсервіс».

Однак, особи, пов’язані з паном Сказком та він особисто, вчиняють дії на перешкоджання здійснення законної господарської діяльності ПАП «Агропродсервіс» та фізично з залученням малолітніх дітей блокують рух техніки», – зазначили у компанії.

У ПАП «Агропродсервіс» додали, що компанія впродовж усіх 22 років діяльності завжди була і залишиться добропорядною та продовжуватиме формувати позитивну динаміку росту  орендної плати за паї.

Саме це є запорукою тісної і взаємовигідної співпраці з пайовиками, які в цій ситуації стали заручниками «злодіїв» та «брехунів», – резюмували у компанії.

Нагадаємо, що «Агропродсервіс» увійшов у 500-ку підприємств, які сплачують найбільше податків.

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

26 липня 2016
Агропродсервіс почав виплачувати орендну плату за користування землею
Після завершення обмолоту посівних площ ранніх зернових культур в підрозділах компанії «Агропродсервіс» почали виплачувати орендну плату...
29 травня 2016
Агропродсервіс збільшив посів гречки на 70% — прес-служба
Компанія «Агропродсервіс» в цьому році посіяла майже 500 га гречки, що на 70% більше, ніж в минулому році. Про це повідомляє прес-служба...
28 березня 2016
Агропродсервіс втратив 50 працівників — Чайковський
Навесні з компанії «Агропродсервіс» звільнилося 50 співробітників. Про це розповів гендиректор компанії і голова Тернопільської обласної...

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...