Держпродспоживслужба передасть частину майна на приватизацію
Держпродспоживслужба передасть частину майна на приватизацію

Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька та гловою Фонду державного майна України Дмитром Сенниченком підписали меморандум про співпрацю. Про це повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби. 

Предметом Меморандуму є встановлення партнерських стосунків з метою удосконалення функціонування системи державного управління у сфері приватизації, оренди, використання та відчуження державного майна, що перебуває в управлінні Держпродспоживслужби, і управління об’єктами державної власності.

«Сьогодні зроблено дуже важливий крок – підписано Меморандум про співпрацю із Фондом державного майна. Переконана, нам вдасться зрушити з місця величезну гору проблем у сфері управління майном, які накопичились в Держпродспоживслужбі і не вирішувалися десятиліттями»,  – заявила голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Дмитро Сенниченко заявив, що  інвентаризація усього наявного майна та передача на приватизацію непрофільних активів допоможе мінімізувати корупційні ризики та унеможливить незаконне виведення чи захоплення державного майна.

Під час підписання меморандуму було презентовано нову політику управління державним майном. Політикою передбачені кроки, які мають вирішити питання належного оформлення, створити сучасну цифрову систему обліку майна, що перебуває в управлінні Служби.

Майно, що не використовується Службою, планується передати в оренду в прозорий та відкритий спосіб. Як наслідок малої приватизації – збільшаться надходження до державного бюджету. Крім того, залучення інвесторів сприятиме розвиткові інфраструктури та створенню нових робочих місць.

Серед інших важливих викликів – покращення екологічного, епізоотичного та ветеринарно-санітарного благополуччя в Україні. У тому числі, за рахунок модернізації і створення нових потужностей на базі опорних ветсанзаводів задля ефективної утилізації та переробки відходів тваринного походження, неякісних харчових продуктів і продовольчої сировини.

Нагадаємо, що Держпродспоживслужбу має контролювати Мінагрополітики, аби агросектор у 2030 році став основою сталого розвитку держави.

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

18 травня 2021
В Офісі президента анонсували нові аукціони великої і малої приватизації
В Офісі президента повідомили, що в травні-червні в Україні планують провести понад сто аукціонів великої і малої приватизації. Це допоможе державі...
1 травня 2021
1 травня набуває чинності закон про розблокування великої приватизації
Сьогодні, 1 травня 2021 року, набуває чинності  Закон України № 1365-ІХ про розблокування великої приватизації шляхом проведення аукціонів з...
29 березня 2021
Держпродспоживслужба та Американська торговельна палата домовилися про пріоритети співпраці
Розширення географії експорту харчових продуктів, приєднання України до системи HUB для обміну електронними фітосанітарними сертифікатами, імпорт...

Вибір редакції

10 грудня 2024
В Україні хочуть ліквідувати фермерські господарства без згоди фермерів
На розгляді у Верховній Раді знаходиться законопроєкт №6013 «Про особливості регулювання підприємницької діяльності окремих видів юридичних...
25 грудня 2024
Податки, ціни та пільги: зміни, які чекають землевласників в 2025 році
У 2025 році зміняться ціни на продаж і оренду землі, введуть нову плату за землю, але частина пільг і підтримки буде збережена. AgroPolit.com...
3 січня 2025
Як «Земельний банк» змінює управління державними землями: підсумки 2024  і плани на 2025 рік
Генеральний директор ТОВ «Державний земельний банк» Ярослав Ярославський розповів про підсумки минулого року та плани земельного...