Стало відомо, які агрокомпанії потрапили під нові санкції Зеленського
Стало відомо, які агрокомпанії потрапили під нові санкції Зеленського

Президент України Володимир Зеленський підписав указ №169/2 021 і, таким чином, затвердив рішення Ради національної безпеки і оборони від 15 квітня про персональні санкції. Про це повідомляється на сайті Офісу Президента, пише Latifundist.com.

Згідно з даними, під санкції потрапили 13 фізичних осіб, а також 95 компаній. Відповідний указ набирає чинності з дня його опублікування.

Санкції від 15 квітня запроваджено проти 95 компаній, серед яких є компанії агросектору: 

 • «Каррор» (ЄДРПОУ 42802916) Одеська область. Сфера діяльності — оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням та кормами для тварин; м'ясом та м'ясними продуктами; молочними продуктами, яйцями та харчовими оліями та жирами; сільськогосподарською технікою та ін.
 • «Профітекс ЛТД» (ЄДРПОУ 43498214), Донецька область. Сфера діяльності — оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням та кормами для тварин; торгівля сільськогосподарською технікою та ін.
 • «Новіопт» (ЄДРПОУ 43951861), Харківська область. Сфера діяльності — оптова торгівля сільськогосподарською технікою; торгівля зерном, насінням та кормами для тварин; торгівля фруктами та овочами; торгівля м'ясом та м'ясними продуктами; торгівля молочними продуктами, яйцями та харчовими оліями та жирами та ін.
 • «Креатив Проджект» (ЄДРПОУ 43344979), м Київ. Сфера діяльності — оптова торгівля сільськогосподарською технікою та ін.
 • «Блейд Агротранс» (ЄДРПОУ 43395798), Донецька область. Сфера діяльності — оптова торгівля сільськогосподарською технікою та ін.
 • «Дисер» (ЄДРПОУ 41325121), м Київ. Сфера діяльності — оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням та кормами для тварин та ін.
 • «Дінес Торг» (ЄДРПОУ 42360151), Донецька область. Сфера діяльності — оптова торгівля сільськогосподарською технікою, обладнанням і запасними частинами та ін.
 • «Джастін Трейд» (ЄДРПОУ 43728960), Харківська область. Сфера діяльності — оптова торгівля молочними продуктами, яйцями та харчовими оліями та жирами; торгівля м'ясом та м'ясними продуктами; торгівля фруктами та овочами; торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням та кормами для тварин та ін.
 • «Терган ЛТД» (ЄДРПОУ 43741603), Харківська область. Сфера діяльності — оптова торгівля молочними продуктами, яйцями та харчовими оліями та жирами; торгівля м'ясом та м'ясними продуктами і ін.
 • «Мідеус Лімітед» (ЄДРПОУ 42886760), Полтавська область. Сфера діяльності — оптова торгівля молочними продуктами, яйцями та харчовими оліями та жирами; вирощування зернових та технічних культур та ін.
 • «Мікмарор» (ЄДРПОУ 42724629), Дніпропетровська область. Сфера діяльності — вирощування зернових і технічних культур; допоміжні види діяльності в галузі вирощування сільськогосподарських культур та ін.
 • «Скай-Лайн» (ЄДРПОУ 33137998), Одеська область. Сфера діяльності — вирощування зернових і технічних культур та ін.
 • «Ардінг» (ЄДРПОУ 42549786), Київська область. Сфера діяльності — діяльність агентів з торгівлі сільськогосподарською сировиною, живими тваринами, текстильною сировиною та напівфабрикатами та ін.
 • «Шефікс Груп» (ЄДРПОУ 43400636), м Київ. Сфера діяльності — оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням та кормами для тварин та ін.
 • «Альфа Союз 2014» (ЄДРПОУ 39296040), Миколаївська область. Сфера діяльності — оптова торгівля м'ясом та м'ясними продуктами і ін.
 • «Фірма Севідж» (ЄДРПОУ 43292994), Донецька область. Сфера діяльності — оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням та кормами для тварин; оптова торгівля молочними продуктами, яйцями та харчовими оліями та жирами та ін.
 • «Альтааріх» (ЄДРПОУ 39637877), м Київ. Сфера діяльності — вирощування зернових і технічних культур та ін.
 • «Нейслімс» (ЄДРПОУ 44074218), Київська область. Сфера діяльності — вирощування зернових і технічних культур та ін.

Санкції до вищеперелічених компаніям передбачають блокування активів; обмеження торгових операцій (повне припинення); обмеження, часткове або повне припинення транзиту ресурсів, польотів і перевезень по території України (повне припинення); запобігання виведення капіталів за межі України і інше.

Згідно з указом, санкції також були застосовані до 13 громадянам України, серед яких Араік Амирханян, Сеяр Куршутов, Олександр Черепинський, Едуард Кукоба, Олег Доронін, Тигран Мелконян, Володимир Полуситок, Денис Аминев, Сергій Сердюк, Михайло Грибанов, Андрій Попов, Олег Богданов, Юрій Дворак.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

5 квітня 2021
Зеленський ввів в дію санкції проти топ-10 українських контрабандистів
Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 2 квітня 2021 року Про застосування...
13 лютого 2021
Росія розширила та продовжила санкції проти українських аграрних компаній
Уряд Росії розширив список економічних санкцій проти українських компаній. Відповідний указ у п'ятницю, 12 лютого, підписав прем'єр-міністр...
15 грудня 2020
Україна ініціює нові санкції проти РФ через приватизацію кримського винзаводу «Масандри»
Україна буде ініціювати введення нових міжнародних санкцій проти Російської Федерації через присвоєння та продаж винзаводу...

Вибір редакції

16 червня 2021
Порядок та напрямки отримання держпідтримки українським виробникам зрошувальної техніки – офіційно
Представникам АПК відвоювали фінансову підтримку українських виробників зрошувальної техніки з бюджету на 2021 рік. Це випливає із аналізу проекту...
4 червня 2021
Виноробство в Україні: сучасний стан і перспективи
Голова громадської спілки «Асоціація садівників, виноградарів та виноробів України»  Володимир Печко розповів про сучасний стан...
8 червня 2021
Нові інструменти та процедури у процесі просторового планування та впорядкування земель
Якщо вести мову про комплексні плани просторового розвитку громад, які вже сьогодні передбачені новим земельним законодавством і будуть...