Нововолинська територіальна громада долучиться до диджиталізованого аудиту земельного банку
Нововолинська територіальна громада долучиться до диджиталізованого аудиту земельного банку

Нововолинська територіальна громада, співпрацюючи з Feodal.Online, долучиться до диджиталізації та оцифрує свій земельний банк. Про це повідомив засновник та керівник сервісу Feodal.Online Андрій Дем’янович.

Спеціаліст зазначив, що минулого тижня Feodal.Online розпочав співпрацю з Нововолинською громадою, в ході якої буде проведений аудит її земель, який дозволить побачити прогалини у земельному банку громади, які можуть приносити кошти, та сприятиме ефективному використанню земельного банку громади.

«Наповнення бюджету — одне з головних завдань влади. А для цього має ефективно використовуватися земельний ресурс. Скільки грошей можна залучити у результаті проведенні аудиту — питання дуже суб’єктивне. Це залежить від того, скільки земельний банк налічує «проблемних» зон. Але, як правило, цих зон чимало, і це завжди суттєві гроші для громади», — розповів Андрій Дем’янович.

Експерт додав, що зараз в компанії проводять безкоштовні аудити земельного банку кожній охочій громаді у межах одної колишньої сільської ради (КОАТУУ). На цей час у функціонуючих кейсах компанії вже є громади, яким вдалось отримати прибуток понад 100 тис. грн від проведення лише тестового аудиту.

Наша мета в тому, щоб громади почали отримувати надходження за рахунок земельного банку. Саме тому ми надаємо безкоштовні тестові аудити, аби кожна громада вже з однієї колишньої сільради отримала кошти у бюджет, і мала змогу навести лад у своєму земельному банку», — додав Андрій Дем’янович.

Нововолинській міський голова Борис Карпус, своєю чергою, підкреслив, що такий інструмент дасть змогу швидко побачити незареєстровані договори оренди землі, самозахоплення ділянок, порушення меж, тощо. Крім того, завдяки впровадженню системи Feodal.hromada, працівники земельного відділу зможуть отримати сукупну інформацію з Державного земельного кадастру та Мін'юсту.

Якісний моніторинг земельних ресурсів дасть можливість вийти на новий рівень співпраці із фермерами та товаровиробниками. А також залучити більше податків у місцевий бюджет», — підсумував керманич.

Ми готові допомогти навести лад у земельному банку всім громадам та безкоштовно провести аудит в межах однієї колишньої сільської ради (зони КОАТУУ )! За консультацією звертайтеся за тел: +380 (98) 614 89 54 Андрій Дем’янович.

Нагадаємо, озвучено переваги земельного аудиту для територіальних громад. Детальніше про це читайте у матеріалі AgroPolit.com.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

27 квітня 2021
Наведення ладу у земельному банку збільшить надходження у бюджет громади — експерт
Територіальній громаді варто володіти інформацією про те, які земельні ділянки передані в користування і чи зареєстроване воно згідно із чинним...
25 квітня 2021
Експерт розповів, як громадам контролювати необґрунтований обробіток земель
В межах земель територіальної громади є поняття розорюваності земель — це вихід оброблюваних масивів за юридичні межі земельних ділянок....
24 квітня 2021
Озвучено два варіанти отримання надходжень до місцевих громад із земель третьої категорії
Щодо земель, які знаходяться в обробітку і не перебувають у користуванні, але передані органами Держгеокадастру, територіальній громаді потрібно...

Вибір редакції

29 листопада 2021
Іван Чайківський: Нагальним є ухвалення у парламенті закону про торгівлю
Бюджет 2022 року і держпідтримка АПК в сумі 4,6 млрд грн, прийняття закону про об’єднання водокористувачів (ОВК), державне регулювання цін на...
25 листопада 2021
Держпідтримка АПК на 2022 рік
У Мінагрополітики розробили попередній план напрямів держпідтримки для аграрного сектору на 2022 рік. Зважаючи на той факт, що невдовзі Верховна Рада...
23 листопада 2021
Зростання цін на продукти першої необхідності для внутрішнього ринку України: хліб, олія, цукор, яйця, м'ясо, борошно
Протягом 2021 року аналітики та пересічні громадяни помічають зростання вартості низки товарів харчової продукції, виготовлених в Україні. Насамперед...