Викрито родинний бізнес із виробництва фальсифікованих добрив у Чернівцях
Викрито родинний бізнес із виробництва фальсифікованих добрив у Чернівцях

У Чернівцях викрито родинний бізнес із виробництва фальсифікованих агрохімікатів. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України (НПУ).

До складу групи входило шестеро приватних підприємців, троє з яких – члени однієї родини. Фальсифікат розповсюджували через торговельні мережі місцевих ринків. Вартість вилученої продукції – 1 млн грн.

«До оперативників Управління захисту економіки у Чернівецькій області надійшла заява від представників правовласника світової торгової марки. Під виглядом їх бренду через роздрібну торговельну мережу розповсюджують фальсифіковані пестициди, агрохімікати, продукцію для захисту рослин», — сказано у повідомленні.

За даним фактом слідчі слідчого управління обласної поліції внесли інформацію до Єдиного реєстру досудових розслідувань з правовою кваліфікацією – ч. 3 ст. 229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України.

«Поліцейські провели санкціоновані обшуки у торгових точках, на складі та у помешканні організатора підпільної діяльності. Вилучено понад 1,5 тис. пляшок об'ємом від 1 мл до 5 л. Також вилучено 7,9 тис. упаковок вагою від 1 г до 100 г, чорнові записи, бухгалтерські документи та «сертифікати відповідності», — йдеться у повідомленні.

Також додається, що на псевдовиробників пестицидів очікує штраф від 170 тис. до 255 тис. грн із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років або без такого.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...