У Держпродспоживслужбі повідомили, які функції переведуть в онлайн
У Держпродспоживслужбі повідомили, які функції переведуть в онлайн

Держпродспоживслужба готується до впровадження проєктів цифрової трансформації захисту споживачів (Е-споживач) та цифрової трансформації безпеки харчових продуктів (Е-продукти). Вони є серед 94 проєктів, які нещодавно презентував віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, та які планують реалізувати протягом найближчих трьох років. Про це повідомляє пресслужба відомства.

«Співпраця з Мінцифрою в напрямку діджиталізації процесів та впровадження сучасних електронних сервісів є важливим напрямком нашої роботи. Адже це прозорість та зручність для користувачів», – сказала голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька

Повідомляється, що у проєкті Е-продукти передбачена можливість електронної реєстрації операторів потужностей ринку та проведення експертиз, видачі електронних сертифікатів та дозволів, створення та модернізацію інформаційних систем автоматизації роботи фіто- та ветеринарних лабораторій, контролю за інфекціями, запровадження інтерактивної публічної системи з доступом до інформації щодо вимог безпеки до харчових продуктів та доступ до зовнішніх ринків.

Проєкт Е-споживач надасть можливість споживачам подавати скарги онлайн лише за декілька кліків. Крім того, проєктом передбачається створення відповідної служби підтримки споживачів.

Ці проєкти автоматизують та значно пришвидшать процеси, на які сьогодні витрачається дуже багато часу. Спільна робота з Міністерством цифрової трансформації є для нас дуже важливою. І отримання послуг в електронному форматі, швидко, прозоро та без черг скоро стане нашою реальністю, до якої ми прямуємо», — зазначив Анатолій Вовнюк, заступник голови Держпродспоживслужби з діджиталізації.

Дізнатися більше про проєкти цифрової трансформації можна за посиланням.

Нагадаємо, що у 2023 році усі санітарно-епідеміологічні висновки надаватимуться в електронному форматі.

 

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

До теми

17 березня 2021
Торік українцям повернули 10,2 млн грн за неякісні товари – Держпродспоживслужба
У 2020 році до Держпродспоживслужби надійшло понад 20,9 тисяч пропозицій, звернень, скарг та заяв від з питань захисту …
24 лютого 2021
В Україні зміняться вимоги до маркування окремих видів харчових продуктів
Мінекономіки завершило підготовку і оприлюднило для громадського обговорення євроінтеграційний проєкт наказу, яким буде …
10 листопада 2020
Голови ОТГ повинні визначиити цифрові межі громади, – експерт
Одним із перших завдань, які має зробити голова громади на своїй посаді у земельному питанні у першу чергу, це – визначиити …

Вибір редакції

2595
2 0
10 грудня 2024
В Україні хочуть ліквідувати фермерські господарства без згоди фермерів
На розгляді у Верховній Раді знаходиться законопроєкт №6013 «Про особливості регулювання підприємницької діяльності окремих …
4406
1 0
25 грудня 2024
Податки, ціни та пільги: зміни, які чекають землевласників в 2025 році
У 2025 році зміняться ціни на продаж і оренду землі, введуть нову плату за землю, але частина пільг і підтримки буде …
3 січня 2025
Як «Земельний банк» змінює управління державними землями: підсумки 2024  і плани на 2025 рік
Генеральний директор ТОВ «Державний земельний банк» Ярослав Ярославський розповів про підсумки минулого року та плани …