У Carlsberg Ukraine презентували календар «сталих звичок»
У Carlsberg Ukraine презентували календар «сталих звичок»

Компанія Carlsberg Ukraine презентувала свій календар «сталих звичок», який допоможе вести більш свідоме, екологічне та ресурсозберігаюче життя. Про це вказано у прес-релізі компанії.

Зазначається, що прості поради можуть легко змінити «старі» звички на «сталі», тобто ті, які позитивно впливають на життя планети.

У Carlsberg Ukraine зазначили, що в календарі дають людям чіткий набір порад, які легко використовувати в повсякденному житті. Наприклад, робити свої покупки відповідально – купувати тільки ті речі, яких дійсно потребуєш. Відмовитися від одноразового посуду і поліетиленових пакетів і не викидати сміття куди завгодно. Переходити на цифрові технології, що дасть можливість використовувати менше паперу і зберегти ліси.

Переходь за посиланням, вибирай платформу (Google, IOS, OUTLOOK) і синхронізуй зі своїм календарем. Щомісяця ти зможеш отримувати кілька корисних звичок і розуміти, як саме твої дії впливають на довкілля», – ідеться в повідомленні.

Календар, як зазначили в компанії, створений на основі 17 Глобальних цілей ООН – вони охоплюють період до 2030 року і націлені на такі сфери, як кліматичні зміни, економічна нерівність, інновації, розумне споживання, мир, справедливість та інші. Кожен місяць календаря відповідає одній або двом Цілям сталого розвитку. Розробкою проєкту займалось креативне агентство MAKE SENSE.

Компанія Carlsberg Ukraine ще з 2016 року працює над досягненням Цілей сталого розвитку в Україні. У компанії впроваджено глобальну програму сталого розвитку «ЦІЛЬ 4НУЛІ: разом заради майбутнього»: НУЛЬ вуглецевого сліду, НУЛЬ втрат води, НУЛЬ безвідповідального споживання, НУЛЬ нещасних випадків.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

30 червня 2023
Ринок землі в Україні – якими були два роки роботи?
Відкладати чи ні другий етап ринку землі в Україні (допуск юросіб), чи багато українців стало власниками землі і чи планують вони надалі стати...
19 червня 2023
Аналіз закону 3065-IX про зміну механізмів набуття прав власності на земельні ділянки 
Зміна механізмів набуття прав власності на земельні ділянки, відміна переважного права купівлі сільськогосподарської землі для юросіб та 100 гектарів...