У Carlsberg Ukraine презентували календар «сталих звичок»
У Carlsberg Ukraine презентували календар «сталих звичок»

Компанія Carlsberg Ukraine презентувала свій календар «сталих звичок», який допоможе вести більш свідоме, екологічне та ресурсозберігаюче життя. Про це вказано у прес-релізі компанії.

Зазначається, що прості поради можуть легко змінити «старі» звички на «сталі», тобто ті, які позитивно впливають на життя планети.

У Carlsberg Ukraine зазначили, що в календарі дають людям чіткий набір порад, які легко використовувати в повсякденному житті. Наприклад, робити свої покупки відповідально – купувати тільки ті речі, яких дійсно потребуєш. Відмовитися від одноразового посуду і поліетиленових пакетів і не викидати сміття куди завгодно. Переходити на цифрові технології, що дасть можливість використовувати менше паперу і зберегти ліси.

Переходь за посиланням, вибирай платформу (Google, IOS, OUTLOOK) і синхронізуй зі своїм календарем. Щомісяця ти зможеш отримувати кілька корисних звичок і розуміти, як саме твої дії впливають на довкілля», – ідеться в повідомленні.

Календар, як зазначили в компанії, створений на основі 17 Глобальних цілей ООН – вони охоплюють період до 2030 року і націлені на такі сфери, як кліматичні зміни, економічна нерівність, інновації, розумне споживання, мир, справедливість та інші. Кожен місяць календаря відповідає одній або двом Цілям сталого розвитку. Розробкою проєкту займалось креативне агентство MAKE SENSE.

Компанія Carlsberg Ukraine ще з 2016 року працює над досягненням Цілей сталого розвитку в Україні. У компанії впроваджено глобальну програму сталого розвитку «ЦІЛЬ 4НУЛІ: разом заради майбутнього»: НУЛЬ вуглецевого сліду, НУЛЬ втрат води, НУЛЬ безвідповідального споживання, НУЛЬ нещасних випадків.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

4 червня 2021
Виноробство в Україні: сучасний стан і перспективи
Голова громадської спілки «Асоціація садівників, виноградарів та виноробів України»  Володимир Печко розповів про сучасний стан...
8 червня 2021
Нові інструменти та процедури у процесі просторового планування та впорядкування земель
Якщо вести мову про комплексні плани просторового розвитку громад, які вже сьогодні передбачені новим земельним законодавством і будуть...
1 червня 2021
Децентралізація та реформування ОТГ – що готує закон про місцеве самоврядування містам та селам
Минулий рік став завершенням першого етапу реформи децентралізації, адже говорити про повноцінне завершення чи кінцеву стадію цього процесу можна...