МХП інвестував у розвиток та підтримку громад 200 млн грн
МХП інвестував у розвиток та підтримку громад 200 млн грн

У 2020 році агрохолдинг МХП направив на проєкти корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) понад 200 млн ​​грн. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Найбільшу увагу МХП приділяв напрямку соціально-культурної сфери, куди були спрямовані 77% коштів. Так, на допомогу державі та громадам у боротьбі з коронавірусом було виділено понад 85 млн грн, на реалізацію сталих соціальних проєктів направили майже 35 млн грн, 13 млн грн пішли на підтримку навчальних закладів тощо.

В МХП відзначають, що загалом у 2020 році були реалізовані близько 500 КСВ-проєктів. Проведені 3 конкурси мікрогрантів, зокрема Національний конкурс «Час діяти, Україно!», 60 переможців якого отримали до 50 тис. грн на реалізацію своїх ініціатив.   

Як і планувалося, була масштабована робота створеного у кінці 2019 року Благодійного фонду «МХП – Громаді», який є головним інструментом КСВ-діяльності холдингу.

Сьогодні проєкти фонду охоплюють всю Україну, він також є інтелектуальним центром експертизи і посередником у роботі з іншими українськими та міжнародними донорами. Головним досягненням «МХП – Громаді» стала активна участь у подоланні пандемії COVID-19 у Черкаській та Вінницькій областях. 

2020 рік усім приніс неочікуваний сюрприз у вигляді жорсткого карантину. На перший погляд, КСВ-діяльність також мала б залягти на дно і чекати кращих часів. Які контакти з громадами, реалізація проєктів, коли громадськість вимушена була закритися вдома від страху захворіти на коронавірус – розповіла директорка БФ «МХП – Громаді» Тетяна Волочай, – Але ми відкрили для себе новий інструмент вирішення суспільних проблем – у одній з областей, де веде свою діяльність МХП, створили платформу «Спільнодія Черкащини: здолати COVID-19», завдяки якій об’єднали зусилля бізнесу, влади та громади для допомоги лікарням регіону.

Спільно нам вдалося зібрати близько 20 млн грн на боротьбу з коронавірусом. Схожа ситуація була і на Вінниччині, де спільний внесок у подолання хвороби склав 16 млн грн.

Відтак ми отримали успішні кейси для подальшої роботи – окрім коштів МХП у проєкти громад залучатимемо кошти партнерів. Розвиваючи тим самим культуру благодійності та корпоративної соціальної відповідальності в Україні»

В МХП стверджують, що за останній рік інвестиції МХП у сфері співпраці з партнерськими організаціями зросли на 25%. Розвиток цього напряму є пріоритетом у КСВ-діяльності компанії у 2021 році.

У 2020 році ми підписали меморандуми про співпрацю та втілили перші спільні проєкти з АТ «Укргазвидобування» та Релігійною Місією «Карітас-Спес» Римсько-католицької церкви в Україні.

Благодійний фонд активно взаємодіє з Програмою розвитку ООН: вже реалізували спільний з ними та Черкаською агенцією регіонального розвитку проєкт «Громадські майстерні», залучаємо ПРООН до нашого сталого проєкту «Село. Кроки до розвитку».

«Загалом у минулому році для реалізації наших проєктів були залучені понад 300 партнерських організацій, задіяні близько 200 волонтерів. Наша мета у цьому році – збільшити участь міжнародних донорів у житті громад, де присутні потужності МХП.

Всі наші практичні дії націлені на сприяння активності людей, які там проживають. Від ініціативності та бажання цих людей залежить добробут їх населених пунктів», – відзначив заступник голови правління МХП з корпоративної соціальної відповідальності Ігор Лещенко.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

13 січня 2021
Юрій Косюк розповів про головний виклик для МХП у 2020 році
Незважаючи на виклики, МХП в 2020 р. взяв курс на трансформацію бізнесу в кулінарну компанію. Компанія запустила три нові формати: магазини...
9 грудня 2020
Агрохолдингу МХП поставили оцінку за екологічність – заява
Екологічна свідомість та лояльність МХП до свого клієнта виявляється у реалізації «зелених» проектів, дбайливого ставлення до ґрунтів та...
5 грудня 2020
МХП готується до модифікації виробництва в рамках Європейської зеленої угоди – Green Deal
МХП глобально аналізує всі види виробничих процесів компанії та фундаментально підходить до модернізації виробничих потужностей. Це і питання...

Вибір редакції

14 серпня 2024
Що буде з цінами на кукурудзу, пшеницю, соняшник, ріпак, сою та ячмінь?
Вартість зернових та олійних нового врожаю зросте. Скільки коштуватиме соняшник, кукурудза, ріпак, соя, ячмінь та пшениця розповів у ексклюзивному...
26 серпня 2024
Як розрахувати мінімальну експортну ціну на пшеницю, кукурудзу, ріпак, ячмінь, сою?
Критерії визначення мінімальних експортних цін на пшеницю, кукурудзу, ячмінь, соняшник, сою, ріпак6 волоські горіши, макуху, мед. Детальніше про...
3 вересня 2024
Віталій Коваль: Дерибану державної землі більше не буде, всі – на електронні аукціони
Електронні аукціони з продажу права суборенди на державні землі – нова сторінка земельних відносин, яку перегорнув на 33 році незалежності...