В Україні запустили Єдиний експортний веб-портал
В Україні запустили Єдиний експортний веб-портал

Офіс з просування експорту на платформі Дія.Бізнес за підтримки Мінекономіки запустив Єдиний експортний веб-портал – онлайн-платформу для експортерів та компаній, зацікавлених в експорті. Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки. 

Метою запуску веб-порталу є підвищення рівня національного експорту та надання підтримки підприємствам для виходу на нові ринки, а також іноземним компаніям, що зацікавлені в імпорті товарів та послуг з України і налагодженні партнерських відносин. Детальніше про Єдиний експортний веб-портал за посиланням.

«Розвиток експорту, який на сьогодні формує майже половину ВВП країни – у пріоритеті Уряду України. Держава докладає максимум зусиль для впровадження фінансових та інформаційних інструментів підтримки експортерів для полегшення доступу українських товарів на зовнішні ринки. Запуск Єдиного експортного веб-порталу забезпечить виробників необхідними знаннями, полегшить пошук нових ринків збуту та встановлення ділових контактів для успішної експортної діяльності»,  –  прокоментував міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

У заході взяли участь заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – торговий представник України Тарас Качка, заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан, Директор проєкту GIZ Бенжамін Клінгер, директорка Офісу з просування експорту Тетяна Міськова, керівник проєктів, Офіс з просування експорту, Євген Компанець.

Заступник міністра Тарас Качка наголосив на важливості цифрової трансформації та поширення знань щодо експорту через цифрові інструменти.

В Україні щорічно зростає кількість малих та середніх підприємств, які потребують знань та консультацій щодо того, як розвивати свій експорт та просувати продукцію на нові ринки. З метою роз’яснення незручних бюрократичних процесів створено Єдиний експортний веб-портал. Унікальним на цій веб-платформі є консолідація корисної інформації, в тому числі про те, як експортеру себе позиціонувати, яку стратегію обрати та інше», – зазначив заступник міністра.

Він додав, що використання експортерами онлайн-платформи пришвидшить розвиток малих і середніх підприємств в усіх регіонах України. Також веб-портал дозволить виробникам більше використовувати інструменти електронної комерції, що є актуальним в умовах пандемії коронавірусу.

Довідково:

Веб-портал створено за стратегічної та інституційної підтримки Уряду України і Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, при фінансовій підтримці Уряду Німеччини через німецьку федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

5 січня 2021
Експортні надходження 2020 року на 1,7 % менші за показники 2019 року
1 трильйон 330 мільярдів грн склав експорт з України в 2020 році, що на 2,84% більше, ніж за 2019 рік, повідомив заступник Міністра розвитку...
4 січня 2021
З 1 січня 98% всіх українських товарів отримали вільний доступ на ринок Великої Британії
З 1 січня 98% всіх українських товарів отримали вільний доступ на ринок Великої Британії, повідомляє прес-служба Мінекономіки. У 2020 році було...
28 грудня 2020
Змінено умови експорту вантажів до Республіки Казахстан, — Держпродспоживслужба
Експортні вантажі із України до Республіки Казахстан повинні супроводжуватись формами ветеринарних сертифікатів. Про це повідомляє...

Вибір редакції

10 грудня 2024
В Україні хочуть ліквідувати фермерські господарства без згоди фермерів
На розгляді у Верховній Раді знаходиться законопроєкт №6013 «Про особливості регулювання підприємницької діяльності окремих видів юридичних...
25 грудня 2024
Податки, ціни та пільги: зміни, які чекають землевласників в 2025 році
У 2025 році зміняться ціни на продаж і оренду землі, введуть нову плату за землю, але частина пільг і підтримки буде збережена. AgroPolit.com...
3 січня 2025
Як «Земельний банк» змінює управління державними землями: підсумки 2024  і плани на 2025 рік
Генеральний директор ТОВ «Державний земельний банк» Ярослав Ярославський розповів про підсумки минулого року та плани земельного...