G.R. Agro запустить на Дніпрі термінал з перевалки зернових культур
G.R. Agro запустить на Дніпрі термінал з перевалки зернових культур

Компанія G.R. Agro проводить останні підготовчі роботи до запуску комплексу з перевалки зернових і олійних культур з автомобільного на водний транспорт. Комплекс буде працювати на Дніпрі у Верхньодніпровському районі Дніпропетровської області. Про це повідомляє Elevatorist.com.

Для приймання та перевантаження зерна в складі терміналу будуть функціонувати ваговий комплекс, лабораторія, стаціонарна суднонавантажувальна машина номінальною продуктивністю 350 т на годину і стрічковий перевантажувач з такою ж продуктивністю.

«Розрахунковий час навантаження баржі одна доба, максимальна осадка — 3,8 метра», — розповідає операційний директор компанії Артем Ремпен.

Термінал буде обслуговувати колектив з 12 осіб, штат вже укомплектований. «Компактність» колективу пояснюється максимальною автоматизацією всіх процесів, починаючи від автоматичного зважування зерна і закінчуючи управлінням суднонавантажувальною машиною.

Після зважування вантажу всі дані відразу потрапляють в систему 1 С. В єдиний реєстр також буде надходити інформація про якість зерна. Наша лабораторія буде робити тільки базові аналізи — на вологість, сміття, зараженість. Інші показники — це вже зона відповідальності сюрвеєра», — розповідає Артем Ремпен.

На території терміналу до літа 2021 будуть встановлені накопичувальні бункери ємністю 15 тис. т одноразового зберігання.

Тоді зерно можна буде вантажити на баржі не тільки прямим варіантом з автомобілів, але також з силосів. Тобто, варіантів роботи тут багато, головне зробити успішний старт», — пояснює керівник.

G.R. Agro володіє автопарком зерновозів, який повністю забезпечить безперебійну поставку зернових культур на термінал на вимогу замовника в обсязі понад 2 тис. т на добу. Придбання свого флоту компанія планує на 2021 рік. Допомогти виконати ці амбітні плани обіцяє Торонто Домініон Банк — другий за величиною банк в Канаді.

У планах компанії запуск терміналу в експлуатацію 1 липня, тестове завантаження, так звану репетицію, вже проведено.

Що ж стосується більш далеких перспектив — то, за словами операційного директора G.R. Agro, компанія презентує ринку протягом 2-х років приємний сюрприз, в планах компанії запуск 7 аналогічних терміналів, проектування яких знаходиться вже на фінальній стадії.

Нагадаємо, Нібулон закінчив будівництво потужного річкового перевантажувального термінала.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

28 липня 2020
Піреус Банк профінансував придбання зерновозів для G.R.Agro
Піреус Банк і G.R.Agro уклали стратегічну угоду, першою частиною якої стало придбання компанією G.R.Agro 5 зерновозів. Про це повідомила прес-служба...
30 червня 2020
Україна побила минулорічний рекорд експорту зернових
Станом на 26 червня 2020 р. з початку 2019/2020 МР (липень 2019 р. — червень 2020 р.) Україна експортувала 56,2 млн т зернових. Про це...
5 червня 2020
Нібулон закінчив будівництво потужного річкового перевантажувального термінала
«НІБУЛОН» закінчив будівництво потужного сучасного річкового перевантажувального термінала філії «Зеленодольська» у с....

Вибір редакції

5 травня 2021
Детектор аграрних законопроєктів: публічні декларації та реальні голосування депутатів аграрного комітету
Обіцянки аграрних депутатів – членів аграрного комітету підтримувати лінію партії та робити все від них залежне для втілення у життя земельної...
28 квітня 2021
Чи потрібен у селі інститут старост: Верховна Рада ухвалила законопроєкт №4535
15 квітня 2021 року Верховна Рада України ухвалила у другому читанні та в цілому проєкт закону про внесення змін до деяких законів України щодо...
26 квітня 2021
Меморандум на зернові та олію: аналіз впливу обмежень на експортну політику та внутрішній ринок України
Спроба уряду обмежити зростання цін на олію та приборкати експорт зернових за допомогою низки меморандумів про граничну кількість вивезеної продукції...