Своє представництво в Китаї отримали українські підприємці ― джерело
Своє представництво в Китаї отримали українські підприємці ― джерело

Вперше з’явився унікальний портал, який полегшить вхід українських експортерів на китайський ринок. Про це повідомляє uatmic.com.

Волонтерський проект "Українське торговельне представництво в Китаї" створили українські студенти, що вчаться у Чжецзянському університеті в Китаї. Метою проекту є надання українським експортерам простого і зручного способу встановлення контактів з китайськими партнерами та подолання мовних бар'єрів.

Представництво надаватиме можливість українським експортерам безоплатно розміщувати інформацію з пропозиціями товарів та послуг. Ці пропозиції будуть безоплатно перекладатись на китайську мову.

Пропозиції китайських партнерів також будуть безоплатно перекладатись на українську мову та розміщуватись на сайті.

Крім каталогів з пропозиціями українських та китайських підприємців сайт містить інформацію про Україну, Китай, організації сприяння діловому співробітництву у Китаї, державні органи Китаю, Посольство та консульства України у КНР, перелік передових технологій, що стимулюються до імпорту в Китай, а також іншу корисну інформацію.

На даний час Україна не має офіційного торгового представництва в Китаї.

Ще в липні 2014 року з’явилась інформація, що Кабінет міністрів України розраховує відкрити офіси торгових представників у країнах і на ринках, що представляють найбільший інтерес і перспективу для української продукції.

У червні 2015 року Прем'єр-міністр України дав доручення створити торгові представництва в США, ЄС (Брюсселі), Німеччині, Франції, Китаї та на Близькому Сході.

Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України ― Торговий представник України Наталія Микольська заявила, що також розглядається запровадження інституту почесних торговельних аташе (назва приблизна) ― волонтерів, які готові працювати на іноземних ринках для просування українських товарів та послуг.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

22 травня 2023
Земля України попри війну – надійний інвестиційний ресурс
Сільськогосподарська земля України залишається надійним інвестиційним об'єкт. Аналіз ринку землі читайте на AgroPolit.com у блозі голови асоціації...
18 травня 2023
Зернова угода і стратегія розвитку повоєнного аграрного потенціалу України
Зернова угода продовжена ще на два місяці. Тож зерновий коридор Чорним морем діятиме до 18 липня 2023 року. Світ продовжить отримувати українську...
17 квітня 2023
Зерновий фронт ЄС: чому Польща, Угорщина, Словаччина блокують аграрний експорт з України?
Був один, а стало два «фронти» для України. Перший – військова агресія росії. Другий (економічний) відкрився наприкінці минулого...