Україна і Німеччина домовилися про співпрацю в економічній сфері ― прес-служба
Україна і Німеччина домовилися про співпрацю в економічній сфері ― прес-служба

Україна і Німеччина узгодили питання співпраці в економічній сфері. Про це повідомляє Урядовий портал за підсумками зустрічі прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з міністром економіки ФРН Гердом Мюллером.

Сторони домовилися активізувати роботу з реалізації проектів німецького бізнесу в Україні. З цією метою восени 2016 року в Києві будуть проведені міжурядові консультації з питань сталого розвитку України. Більш того, Мюллер заявив про намір Німеччини допомагати Україні в питанні приватизації.

Також Гройсман і Мюллер обговорили питання реалізації проектів енергоефективності в Україні, зокрема створення і початок роботи Фонду енергоефективності.

«Наша мета ― збільшувати видобуток газу в Україні і зменшувати споживання газу за рахунок енергозбереження», ― заявив Гройсман.

На даний момент в Україні перебувають 4,5 тисячі підприємств з німецьким капіталом. Крім того, в даний час в Україні реалізується ряд проектів німецької технічної допомоги на суму 600 млн. Євро.

Нагадаємо, що 27-28 червня Гройсман за запрошенням федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель відвідає з робочим візитом Німеччину.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...