УЗ закликала Раду зняти земельний податок із земель залізничного транспорту
УЗ закликала Раду зняти земельний податок із земель залізничного транспорту

АТ Укрзалізниця закликає Верховну Раду України включити землі залізничного транспорту (окрім тих, які оподатковуються на загальних підставах), до складу земельних ділянок, які не підлягають оподаткуванню земельним податком. Ініціатива не стосується тих земель, які обкладаються податком на загальних підставах. Про це заявив директор з розвитку бізнесу АТ УЗ Андрій Рязанцев, повідомляє АgroРolit.com.

За словами Рязанцева, це усуне нерівність, зменшить витрати залізничної галузі та збільшить її інвестиційну привабливість, а вивільнені кошти можна буде спрямувати на виконання планів по оновленню компанії, що в підсумку сприятиме зростанню податкових надходжень за іншими статтями.

Директор з розвитку бізнесу УЗ нагадав, що з 1 січня поточного року в Україні вступили в силу зміни до Податкового кодексу України та деяких інших нормативних актів (№ 2628-VIII), серед яких, зокрема, позбавлення АТ Укрзалізниця пільги щодо сплати земельного податку, зокрема в межах смуг відведення.

Фактично, державний монополіст став в повному обсязі сплачувати за всю землю, де розташовуються не тільки об'єкти інфраструктури, а й перони, перегони тощо. Обсяг оподатковуваного землі збільшився на 209,4 тис. Га, розкиданих по всіх областях і Києву. При цьому обсяг земельних податкових відрахувань зріс утричі – з 1,2 млрд грн в 2018 році до 4-4,2 млрд грн в цьому році», – додав він.

Водночас, за словами Андрія Рязанцева, Укрзалізниця – єдиний транспортний кластер, який платить земельний  податок за смуги відводу.

Повідомляється, що ще в квітні поточного року УЗ виступила за встановлення фіксованих ставок податку для земель залізничного транспорту.

Тоді компанія пропонувала встановити податок на земельні ділянки в розмірі 0,25% від їхньої нормативної грошової оцінки у разі, якщо нормативна грошова оцінка таких земель проведена, а також 0,25% від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області в разі, якщо нормативна грошова оцінка не проведена. З такою ініціативою компанія звернулася навесні до профільних комітетів Верховної Ради України.

Проект фінплану компанії на 2020 рік писався з того розрахунку, що податок на землю в 2020 році залишиться на тому ж рівні, що і в 2019-му – 4,1 млрд грн.

Нагадаємо, що протягом 2019 року кількість маршрутних зернових станцій в Україні через мережу Укрзалізниці збільшилася майже в 2 рази – з 79-ми до 154-х. 

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

14 травня 2020
Озвучено розмір податку на 1 га сільськогосподарських земель для аграріїв
У разі прийняття законопроєкту №3131-1, мінімальне податкове навантаження на землю сільськогосподарського призначення становитиме до 3-4% з...
23 грудня 2019
Андрій Рязанцев: Ми можемо закотити губу, але тоді всі їздитимуть так, як їздимо і зараз
Як пережити збільшення врожаю в Україні в півтора рази та не вбити транспорту інфраструктуру? Що буде із зерновим експортом у 2020 році? Які зміни...
16 грудня 2019
Підсумки сезону вантажоперевезень Укрзалізницею: локомотивів бракувало, вагонів перебір
Після повернення АТ «Укрзалізниця» у підпорядкування Мінінфраструктури про можливі кадрові зміни у товаристві заговорив міністр Владислав...

Вибір редакції

16 червня 2021
Порядок та напрямки отримання держпідтримки українським виробникам зрошувальної техніки – офіційно
Представникам АПК відвоювали фінансову підтримку українських виробників зрошувальної техніки з бюджету на 2021 рік. Це випливає із аналізу проекту...
4 червня 2021
Виноробство в Україні: сучасний стан і перспективи
Голова громадської спілки «Асоціація садівників, виноградарів та виноробів України»  Володимир Печко розповів про сучасний стан...
8 червня 2021
Нові інструменти та процедури у процесі просторового планування та впорядкування земель
Якщо вести мову про комплексні плани просторового розвитку громад, які вже сьогодні передбачені новим земельним законодавством і будуть...