МХП озвучив проміжні результати проекту моніторингу емоційних станів співробітників
МХП озвучив проміжні результати проекту моніторингу емоційних станів співробітників

Агроіндустріальний холдинг «Миронівський хлібопродукт» презентував проміжні результати проекту моніторингу емоційних станів співробітників. Деталями під час виступу на Ukrainian Israeli Innovation Summit 2019 поділилися директор департаменту управління персоналом та комунікацій МХП Ксенія Прожогіна, директор департаменту інформаційних технологій МХП Андрій Братаніч та генеральний менеджер UData School Ірина Зайцева. 

«Наша мета в МХП — не ощасливити співробітників на власний розсуд, а для кожного знайти його ідеальний баланс, який дозволить розкрити потенціал і можливості. Завдання проекту — визначити, що приносить співробітнику більше позитивних емоцій протягом робочого дня, в які моменти він найбільш продуктивний, і знайти таке рішення, при якому співробітник буде щасливий, максимально продуктивний і креативний, отримуючи максимум користі для власної професійної реалізації та для зростання ефективності самого холдингу», — пояснила директор департаменту управління персоналом та комунікацій МХП Ксенія Прожогіна.

На старті було 70 добровольців в центральному офісі, які тестували на собі роботу системи. Наразі у проекті задіяно 350 людей. Бажаючих долучитися до проекту не бракує, тому плануємо, що до кінця року в проекті братиме участь понад 2,5 тис. співробітників компанії у всіх регіонах нашої присутності», — розповідає вона.

За словами Ксенії Прожогіної, компанія розділяє з людьми відповідальність за їх емоційний стан і рівень щастя, коли вони перебувають на роботі.

Якщо співробітник більш задоволений своєю роботою — він продуктивніший. Наше завдання — встановити, що приносить людині більше позитивних емоцій протягом робочого дня, в які моменти вона є найбільш продуктивною… Ми не лише захищаємо співробітників від стресів, морального, професійного та психологічного вигорання, а й виявляємо процеси-драйвери в розвитку компанії», — пояснює директор департаменту управління персоналом та комунікацій МХП.

«На першому етапі впровадження проекту нам потрібно було навчитися працювати з програмою на базі штучного інтелекту, зрозуміти, як запустити проект технологічно, а потім масштабувати його, як працівники будуть залучатися. Першими, кому це стало цікаво і хто цим зайнявся, стала команда IT. Ми все тестували на собі. Кожен хотів побачити свою динаміку і як вона змінюється, що на неї впливає. Нам дуже сильно допомогло те, що у світі вже давно використовується технологія, яка дозволяє співробітникам вибирати будь-яке робоче місце, адже всі робочі місця однакові, — говорить директор департаменту інформаційних технологій МХП Андрій Братаніч.

Генеральний менеджер UData School Ірина Зайцева розповіла про особливості системи аналізу даних :

Система інтерактивна, збагачена різними фільтрами, у ній можна бачити аналітику за різні періоди. Інструментарій автоматизується і наповнюється новими даними. І користувачами. Ми бачимо всіх співробітників і кожен департамент в цілому. Це дає змогу змоделювати ідеальний профайл співробітника для кожного департаменту. Система допомагає визначити ефективність і потенціал конкретної людини», — пояснює вона.

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

8 листопада 2019
Уряд має визначити пріоритетні галузі промисловості для підтримки та сприяти їхньому розвитку, — Юрій Мельник
Необхідно, щоб уряд вибрав пріоритетні напрями, для яких знайдуть преференції, що сприятиме розвитку в тому числі аграрної галузі. Про це під час...
8 листопада 2019
Радник голови правління МХП назвав дві умови, які допоможуть Україні виграти торгові війни
У кожній сфері всередині України ми звикли сприймати конкурентів як суперників, але на зовнішніх ринках ми повинні бути союзниками. Про це під час...
3 вересня 2019
Немає підстави вважати, що МХП отримав дотації незаконно, – Карпенко
«Миронівський хлібопродукт» отримав дотації законно, відповідно до чинного законодавства України. Про це в коментарі...

Вибір редакції

16 червня 2021
Порядок та напрямки отримання держпідтримки українським виробникам зрошувальної техніки – офіційно
Представникам АПК відвоювали фінансову підтримку українських виробників зрошувальної техніки з бюджету на 2021 рік. Це випливає із аналізу проекту...
4 червня 2021
Виноробство в Україні: сучасний стан і перспективи
Голова громадської спілки «Асоціація садівників, виноградарів та виноробів України»  Володимир Печко розповів про сучасний стан...
8 червня 2021
Нові інструменти та процедури у процесі просторового планування та впорядкування земель
Якщо вести мову про комплексні плани просторового розвитку громад, які вже сьогодні передбачені новим земельним законодавством і будуть...