Підлітки не хочуть працювати в сільському господарстві — дослідження
Підлітки не хочуть працювати в сільському господарстві — дослідження

Аналітичне агентство Proinsight Lab провело дослідження і визначило, що лише 2% підлітків обирають професію, яка пов'язана з сільським господарством.

Про це повідомляє AgroRobota.com.ua.

У серпні опитали 5850 підлітків і їх батьків з 6 країн (Україна, Румунія, Угорщина, Чехія, Польща, Росія) шляхом онлайн-тестування.

Згідно з дослідженням, робота батьків у сільському господарстві не впливає на вибір дітей — лише 4% підлітків вибирають аграрні професії, а 6% мають бажання спробувати. Тільки 2% батьків, які працюють у цій сфері побажали б дітям продовжити їх шлях в агро.

Такий результат пов'язаний з непопулярністю аграрних професій. Більшість учасників просто не знайомі з цією сферою діяльності. Найвідомішими агроспеціальностями в опитуванні були названі: агроном, тракторист і ветеринар.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

4 червня 2021
Виноробство в Україні: сучасний стан і перспективи
Голова громадської спілки «Асоціація садівників, виноградарів та виноробів України»  Володимир Печко розповів про сучасний стан...
8 червня 2021
Нові інструменти та процедури у процесі просторового планування та впорядкування земель
Якщо вести мову про комплексні плани просторового розвитку громад, які вже сьогодні передбачені новим земельним законодавством і будуть...
1 червня 2021
Децентралізація та реформування ОТГ – що готує закон про місцеве самоврядування містам та селам
Минулий рік став завершенням першого етапу реформи децентралізації, адже говорити про повноцінне завершення чи кінцеву стадію цього процесу можна...