Китай готовий імпортувати товари made in Ukraine
Китай готовий імпортувати товари made in Ukraine

Китайські закупівельники готові співпрацювати та імпортувати товари made in Ukraine. Про це повідомляє прес-служба Ради з питань експорту продовольства.

Нагадаємо, Україна планує експортувати ячмінь у Китай.

З 14 по 16 травня 2019 року українські виробники продовольства взяли участь у найбільшому заході Азії в харчовій промисловості — SIAL CHINA.

Зазначається, що Sial China — виставка №1 в КНР для професіоналів індустрії продуктів харчування, напоїв та спеціалізованого обладнання. Адже саме вона задає орієнтир для зарубіжних компаній, які планують виходити на азійський ринок.

Цього року міжнародний захід в м. Шанхай зібрав на своєму майданчику більше чотирьох тисяч компаній та близько 112 тисяч представників бізнесу зі всього світу.

Рада з питань експорту продовольства (UFEB) спільно з Торгово-промисловою палатою України організували національний стенд вітчизняних компаній.

Учасниками української бізнес-делегації на Sial China 2019 були:  Чумак, Агро Трейд Лубни, Кернел, Каісса Ойл, Хлібзавод №1 (ТМ Світ Арт), Агровіта та OILWAY-GROUP.

Вражаючих масштабів виставка, на яку ми привезли для презентації та промоції українські горіхи, насіння та квасолю. Але, найбільшою популярністю користувалися горіхи у азійських представників. Не оминали осторонь нашу експозицію і бізнес-відвідувачі з Туреччини та Єгипту. За три дні виставки отримали значну кількість контактів з якими ведемо переговори, а також передаємо зразки горіхів до Китаю»,— зазначають представники ТОВ Агро Трейд Лубни.

«Крім представлення продукції і напрацювання контактів, ми отримали корисні поради і консультації. З наших продуктів найбільшу зацікавленість мало цукрове печиво без глазурі. Як виявилось, печиво з глазур'ю надто солодке для азійського ринку та в додаток потребує певного температурного режиму і нюансів по транспортуванню. Крім китайських представників, наші солодощі мали значний інтерес у закупівельників з В’єтнаму та Малайзії. Вдячні за можливість взяти участь у виставці, адже напрацювали низку потенційних контактів і наразі активно ведемо переговори», — поділились своїми враженнями в «Світ Арт».

Загалом, серед вітчизняних товарів значний інтерес мали: соняшникова олія, яка вже займає лідируючою позицію у азійського імпортера (у 2018 році до Китаю було відвантажено на загальну суму 334 млн USD), кондитерські вироби, соуси, смузі, грецький горіх, насіння та інші.

 

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

31 травня 2019
Китай готовий переглянути фітосанітарні протоколи щодо імпорту українського зерна
Посольство Китаю в Україні може переглянути фітосанітарні протоколи щодо імпорту українського зерна, зокрема ті, що стосуються  скасування вимог...
30 травня 2019
Україна, Грузія і Азербайджан мають намір побудувати залізничний маршрут із Китаю
Україна, Грузія і Азербайджан мають намір побудувати маршрут із Китаю на Європу через Каспій транзитом через Україну. Про це на щорічному портовому...
27 травня 2019
В Китаї заборонили співпрацю національного рівня з українським бізнесом, — екс-голова СЗР
Комуністична партія Китаю (КПК) заборонила китайським компаніям співробітництво національного рівня з українським бізнесом. Про це, з посиланням на...

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...