Три аграрні компанії отримали відзнаку «Янгол Добра» в рамках Національного конкурсу «Благодійна Україна-2018»
Три аграрні компанії отримали відзнаку «Янгол Добра» в рамках Національного конкурсу «Благодійна Україна-2018»

На щорічному конкурсі «Благодійна Україна», де відзначають нагородами найвидатніших благодійників року, з 964 претендентів на нагороду в 23 номінаціях, було обрано 67 лауреатів, серед яких опинилися і три компанії з аграрного сектору.

За право отримати нагороду, змагалися благодійні організації, фонди, представники бізнесу, громадські, волонтерські та молодіжні колективи.

З рук дружини Президента України Марини Порошенко, яка вручала почесні нагороди, «Янголів добра» отримали: в номінації «Благодійність великого бізнесу» – ПрАТ «Миронівський хлібопродукт», в номінації «Всеукраїнська благодійність» – Благодійний фонд «Разом з Кернел», в номінації «Благодійність малого та середнього бізнесу» – ТОВ АГРОФІРМА «ДОБРОБУТ».

Благодійність – це найвищий рівень соціальної відповідальності в діяльності підприємств. Допомога в вирішенні соціальних проблем та проактивна позиція – це не спонтанний та разовий прояв співчуття, а можливість позитивно впливати на розвиток громади та суспільства в цілому. Не тільки участь в благодійних проектах, а саме організація та довготривала підтримка благодійних програм є показником стабільності діяльності підприємства та сталого розвитку і добробуту громад. Найголовніша вимога до бізнесу в напрямі благодійності, це те, що благодійність повинна буди системною, з зафіксованими цілями, термінами реалізації, необхідними ресурсами та показниками ефективності», – прокоментувала нагородження керівник напряму корпоративної соціальної відповідальності МХП Вікторія Нагірняк.

 Організатори заходу повідомили, що у цьому році на загальнодержавному рівні переможців визначали у 23-х номінаціях, які у свою чергу поділилися на 16  основних, 3 індивідуальних та 4 спеціальні. Цьогоріч найбільше заявок надійшло у такі номінації: Благодійність в соціальній сфері – 122 заявки, «Добро починається з тебе» – 103 заявки, Регіональна благодійність – 89.

16 квітня підводяться підсумки «Благодійної України-2018» – на церемонії названі переможці – найкращі благодійники, благодійні організації та практики 2018 року, які удостоїлися титулу «Янгола добра». В рамках конкурсу проходять і регіональні етапи – 12-ть регіональних конкурсів в таких областях: Хмельницька, Одеська, Житомирська, Херсонська, Львівська, Вінницька, Чернівецька, Харківська, Донецька, Київська, Полтавська та Запорізька. Цього року до 20 «класичних» номінацій оргкомітет вирішив додати три нові: «Місцева благодійність», «Добро починається з тебе» та «Платформа добра». Вони були запроваджені вперше», –  прокоментував подію голова оргкомітету Олександр Максимчук.

 За словами організаторів, активна участь бізнесу в соціальних проектах та  благодійній діяльності – це потужна допомога державним інституціям, особливо, коли мова заходить про сільську місцевість.

Ми розуміємо свою відповідальність перед жителями населених пунктів, на територіях яких компанія Кернел веде виробничу діяльність. Найвище визнання і свідчення ефективності соціальних проектів – це громади, від яких ми регулярно отримуємо подяки та зворотній зв'язок. Перемога в національному конкурсі – це ще одне свідчення того, що ми все робимо правильно. Починаючи з 2013 року, з року початку заснування БФ «Разом з Кернел», на підтримку українських регіонів було направлено 200 млн гривень. За цією цифрою стоять не тільки тисячі шкіл, дитячих садочків, лікарень, освітлених вулиць і врятованих життів. За ними стоїть величезна робота внутрішньої команди, яка координує процес більше, ніж у 900 селах України», – прокоментувала нагороду керівник департаменту комунікацій, PR і GR Кернел Оксана Коваль.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

13 серпня 2019
Аграрний камікадЗе: про роль і план дій для нового міністра
Камікадзе — це коротко про головну роль і післясмак від дій нового міністра аграрної політики та продовольства України у новому Кабміні...
12 серпня 2019
Офіс президента заземляється — 7 деталей закону: референдум пайовиків, квоти на держземлі, інвентаризація...
Наступного тижня президент Володимир Зеленський проведе зустріч із представниками агросектору (бізнесом, експертами) та президентом ЄІБ (один з...
9 серпня 2019
Агростратегія-2030: як Україні за 10 років стати світовим супермаркетом харчової продукції та органічним хабом
За 10 років Україна має стати продовольчим супермаркетом світу та міжнародним хабом органічної продукції — таке завдання цілком під силу АПК!...