Вперше в Україні буде визначено ЧЕМПІОНА В АГРОБІЗНЕСІ
Вперше в Україні буде визначено ЧЕМПІОНА В АГРОБІЗНЕСІ

У лютому 2019 р. буде проведено І Зимовий чемпіонат аграрного бізнес-моделювання від FarmForesight і AgroPolit.com. Командам з аграрних компаній України і збірним командам пропонують спробувати свої сили в онлайн-симуляції, яка моделює аграрні бізнес-процеси. Команда переможців стане онлайн-чемпіоном України з агробізнесу та отримає повернення капіталу в п'ятикратному розмірі.

«З цього чемпіонату ми мріємо створити олімпійські аграрні ігри, тільки прокачувати ми будемо не м'язи, а розум. Тут усі рівні, не важливі ні посади, ні досвід, головне — бажання розвиватися і вчитися. Такі турніри необхідні, щоб об'єднати ринок і посилити фундамент кожної агрокомпанії — її команду. Моя сестра-школярка розібралася в симуляції, тому я впевнена, що найкращі аграрні уми зможуть показати вищий пілотаж і завоювати звання "Чемпіонів України з агробізнесу". Відкидайте скепсис — починайте мірятися врожайністю, цінами і EBITDA на гектар онлайн», — зазначила СЕО Latifundist Media Тетяна Приходько.

P.S. У чемпіонаті буде не тільки корисно, а й дуже весело та азартно брати участь. Наприклад, ось так Тетяна танцювала, коли продала в симуляції соняшник за гарною ціною :)

Чемпіонат пройде з 11 по 28 лютого.

З 11 - 22 лютого в онлайні.

28 лютого - фінал.

У всіх команд будуть однакові вихідні умови:

  • 5 культур (соняшник, кукурудза, соя, рапс і пшениця)
  • 3 роки моделювання з випадковими ціновими та погодними сценаріями
  • можливість застосовувати масові операції і детально аналізувати результати

Кожна команда покаже свою ефективність, моделюючи такі процеси:

  • сівозміну і планування витрат
  • управління запасами ТМЦ
  • управління польовими операціями, які передбачають внесення насіння добрив і ЗЗР
  • управління фінансами підприємства
  • продаж готової продукції (спот, форварди)

Результати оцінюються за основними параметрами ефективності: повернення капіталу (рентабельність) і EBITDA на гектар.

Цей симулятор передбачає моделювання основних управлінських і деяких агрономічних процесів, які відбуваються в рослинництві. Все, що стосується планування й управління: сівозміна, розрахунок витрат на насіння, добрива, ЗЗР за кожною культурою. Водночас враховуються погодний фактор, ціни на ринку, можливі варіанти продажу продукції (за спотовими, форвардними контрактами тощо)», — розповідає про свою розробку засновник FarmForesight Олександр Ейне.

Всі учасники турніру матимуть можливість грати звичайні тренувальні сесії і сесії чемпіонату, в яких будуть визначені однакові умови для кожного. Кожна повністю зіграна сесія чемпіонату записуватиметься в загальний залік команди. Будуть два параметри для порівняння: середнє повернення капіталу і EBITDA на гектар. У фінал пройдуть топ-4 команди в рейтингу з найвищими показниками повернення капіталу.

Ми з командою докладемо максимум зусиль, щоб допомогти кожному розібратися з симуляцією і знайти для себе новий інструмент навчання, ну й, звичайно, битися в чемпіонаті. Ми створили відеотур і вікі по грі. Та якщо є будь-які питання — ми на зв'язку. Удачі командам. Дякую за вашу підтримку і відкритість», — додав засновник FarmForesight Олександр Ейне.

Ми запрошуємо взяти участь абсолютно всі компанії: агрохолдинги, фермерів, елеваторників, постачальників насіння, хімії, добрив, дистриб'юторів, трейдерів, банки і всіх, хто пов'язаний з агробізнесом.

ПРАВИЛА УЧАСТІ В ЧЕМПІОНАТІ

Корисна література для учасників:

Зимовий чемпіонат FarmForesight: про аграрне бізнес-моделювання, правила, заявки на участь

Аграрій 80 lvl: прокачай господарство на FarmForesight

Відеоінструкція з агробізнес-симуляції FarmForeSight

Вікі з агробізнес-симуляції FarmForeSightДовідка

Агробізнес симулятор FarmForesight є унікальним продуктом, створеним завдяки аграрній статистиці, IT-технологіям, ігровій індустрії і бізнес-моделюванню.

Це бізнес-моделювання управлінських і аграрних рішень в рослинництві на всіх етапах від планування сівозміни до збуту продукції.

Модель засновано на статистичних даних з усієї України за 20 років, аналітичних алгоритмах і причинно-наслідкові зв'язки, а також експертній думці аграріїв.

Простий сучасний дизайн і гейміфікація дають можливість приймати управлінські рішення фахівцями будь-якого рівня.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

1 липня 2022
Ринок землі – перший рік роботи: ціна землі, купівля продаж, області лідери
З моменту запуску ринку землі в Україні середньозважена ціна 1 га земель для товарного с/г виробництва становить 33 105 грн. За цей період було...
21 червня 2022
Ольга Шевченко: Експортери зерна отримали спрощення оформлення фітосанітарних заходів та процедур
Санітарно-ветеринарний контроль за експортом українського зерна в умовах війни, мораторій на перевірки бізнесу та виключення із цього правила,...
24 червня 2022
Микола Сольський: Існує великий ризик скорочення, як мінімум на 30% посівних площ під озиму пшеницю
Війна і агросектор – як в умовах військової агресії годують країну та світ сільгоспвиробники та чого чекати їм надалі? Про це в ексклюзивному...