Стало відомо, які агрокомпанії увійшли до переліку об'єктів великої приватизації
Стало відомо, які агрокомпанії увійшли до переліку об'єктів великої приватизації

Влада вкотре спробує продати ряд великих підприємств, серед яких є й аграрні. До переліку об'єктів великої приватизації держвласності на 2019 рік увійшли Аграрний фонд, Одеський припортовий завод та національна акціонерна компанія Украгролізинг. Про це повідомляє прес-служба уряду.

Нагадаємо, приватизація Одеського припортового заводу була заблокована судовим позовом.

Фонд держмайна зобов'язали забезпечити конкурсний відбір радників для підготовки до приватизації та продажу об'єктів держвласності; в разі відсутності кандидатур радників забезпечити продаж без їх залучення; подавати в Кабмін умови продажу об'єктів зі списку; забезпечити виставлення на продаж перерахованих об'єктів; врахувати кредитні зобов'язання об'єктів, за якими надано держгарантію.
 
Перелік об'єктів держвласності, що підлягають приватизації в 2019 році, подано в додатку до розпорядження. Серед них: ПАТ Запоріжжяобленерго, Тернопільобленерго, Харківобленерго, Хмельницькобленерго, Миколаївобленерго, Херсонська ТЕЦ, Дніпровська ТЕЦ, Криворізька теплоцентраль, Сєвєродонецька теплоенергоцентраль.
 
Підприємства добувної промисловості: Об'єднана гірничотехнічна компанія Міненерговугілля, ДП Вугільна компанія Краснолиманська.
 
Підприємства машинобудування і приладобудування: Азовмаш, Турбоатом, завод Електроважмаш.
 
Підприємства хімічної промисловості: Сумихімпром, Одеський припортовий завод, Запорізький титано-магнієвий комбінат.
 
Підприємства переробної промисловості: ВАТ Оріана, ДП Завод алюмінієвої фольги.
 
А також Президент Готель, ПрАТ Індар, національна акціонерна компанія Украгролізинг, ПрАТ Аграрний фонд.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...