Черкащина посіла друге місце за врожайністю сільгоспкультур
Черкащина посіла друге місце за врожайністю сільгоспкультур

Станом на 27 листопада сільгоспвиробниками Черкащини намолочено 4,6 млн т, за середньої урожайності 7,14 т/га, що є рекордним показником для області. Про це повідомляє прес-служба Черкаської облдержадміністрації.

Нагадаємо, в Україні збільшилася кількість виробників органічної сільськогосподарської продукції.

«Із середнім показником 7,14 т/га область має друге місце по врожайності в Україні», — відзначили в ОДА.

Наразі на полях завершується збирання врожаю кукурудзи на зерно, яку обмолочено на площі 357 тис. га або 97% до прогнозу, намолочено 3,3 млн тонн зерна за врожайності 9,34 т/га. Повністю зібрано соняшник, соя та цукрові буряки.

«Соняшник обмолочений на площі 202 тис. га, намолочено 636 тис. т за врожайності 3,15 т/га, соя зібрана з площі 110,2 тис. га, намолочено 292 тис. т за врожайності 2,65 т/га», — інформують в ОДА.

Крім того завершено збирання врожаю цукрових буряків, яких викопано на площі 13,9 тис. га, накопано 717 тис. т за  урожайності 51,5 т/га.

Найбільший вал зерна намолотили хлібороби Драбівського — 455 тис. т, Чорнобаївського — 399 тис. т та  Уманського — 356 тис. т районах. Найвища урожайність зернових та зернобобових культур у Чорнобаївькому — 8,35 т/га,  Драбівському — 8,3 т/га і Канівському — 8,1 т/га районах», — йдеться у повідомленні.

Дізнавайтесь першими про всі найважливіші події в аграрній політиці з нашого Facebook, Twitter, Telegram та підписуйтесь розсилку . Обіцяємо надсилати тільки найцікавіші новини!

Выполнено с помощью Disqus

До теми

7 травня 2019
Захід і північ України ризикують залишитися без урожаю кісточкових
Плодові дерева на заході та півночі України вразила небезпечна хвороба, яка залишить ці регіони без урожаю кісточкових цього року. Про це повідомила...

Вибір редакції

16 жовтня 2023
Аграрні закони та законопроекти за 2023 рік
Ринок землі, передача державних земель Фонду держмайна, земельні пільги для учасників бойових дій, ринок ГМО, агроекспорт, сухопутні коридори,...
13 листопада 2023
Аграрний експорт з України – уряд змінив правила
Аграрний експорт України з 11 листопада 2023 року почав здійснюватися за новими правилами. Підстава – в дію вступили дві урядові постанови: №...
8 грудня 2023
Агроінтеграція: чи проковтне український АПК європейських виробників після вступу в ЄС?
Входження України до Євросоюзу радикально оновить реформу Спільної аграрної політики (САП) ЄС, або «розірве» з середини аграрний бюджет...